Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mózeskosárral be lehet tenni...

Mózeskosárral be lehet tenni a babát az autóba? Vagy külön vegyünk hordozót is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Vannak olyan mózesek amiket be lehet kötni az autóba. A tiétek ilyen?Mert ha nem akkor sajna hordozó, de nem tudtok kölcsön kérni?

2010. jan. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Be lehet, csak a rendőr megbüntet érte, ha nincs rajta megfelelő biztonsági tanúsítvány (E03, vagy E04)!
2010. jan. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Még nincs mózesunk se,csak most olyan babakocsit néztünk,amihez van mózes,azt nem tudom be lehet -e kötni,nincs oda írva.De a mózes amúgy hány hónapos korig lenne élég?
2010. jan. 14. 13:43
 4/8 anonim ***** válasza:

Mi mózesben hoztuk haza, és még vagy 2x mentünk kocsival így. Én akartam, mert nagyon tetszik/ett a mózes. Meg is bántam, szőrnyű cipelni, nagy helyet foglal a kocsiban...

Már van hordozónk, és felüdülés, pedig azt sem szerettem cipelni a nagy fiamnál, de most már ezt is értékelem :)

2010. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézz szét a Jane márkák között, ott van fektetehető autóshordozó, ami mózes is /Mátrix/ vagy a síma mózesük is beköthető.

A mátrix praktikusabb, mert fektethető, múzesként is használható babakocsin és ha már nagyobb a baba hagyományosan is beköthető kocsiba, és kilát a baba. Egy hibája van: 6 kg!!

2010. jan. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A mózeskosár egészségesebb az újszülöttnek. Babakocsiban mindenképp azt kellene használni, nem hordozót! Abban nem szabad/na/ sokáig lennie egy kisbabának.

Kb. 6 hónapos koráig jó a mózes.

Hordozni kézben kényelmetlen, de szállítani (kocsi, autó) egészségesebb. Kérdezz meg egy ortopéd dokit róla.


Ha megtehetitek, akkor legyen a babkocsiba mózes, az autóba pedig hordozó, ill. autósülés, de ha a mózes beköthető az autóba, akkor ülés ráér 6 hónapos korában.

2010. jan. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Giordani 3per8 -nak beköthető a mózese, adnak hozzá bekötő szettet is. igaz hogy nagy, nehéznek nem mondanám, de mindenképp kényelmesebb a babának, mint egy hordozó!
2010. jan. 14. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A mózeskosárban jobb a picinek hosszú távon feküdni. A hordozókban nem nagyon tud néhány hónapos kora előtt ülni. A mózes kosarakból viszont nagyon kevés van ami tényleg biztonságos is az autóban. Olyan ami egy ütközési teszten megfelelne talán nincs is.

Én a baba kocsiból és az autósülésből is használtat vettem. Nem használja sokat az ember. És ha el akarod adni, akkor az új ár feléért vagy még kevesebbért tudod csak eladni. Ha eleve használtat veszel, akkor eladáskor csak pár ezer forintot veszítesz rajta. Ez bőven megéri arra a fél vagy egy évre ameddig egy ilyen cucc kell.


Ha a használt babás cuccok érdekelnek itt is szétnézhetsz:

[link]

2010. jan. 21. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!