Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szult mas is ugy mar hogy...

Szult mas is ugy mar hogy semmi fajast nem erzett? Tobbi lent

Figyelt kérdés
a gep 130-140es fajasokat mutatott es semmit nem ereztem,a tolofajasoknal arra kaptam inekciot hogy legyen 1 kicsi fajasom hogy tudjak nyomni amikor kell.A doki es a nover alltak felettem nem akartak hinni a szemuknek,amikor bementem haza akartak kuldeni ,nagynehezen gepre tettek 20 perc alatt megszultem.Annyi volt a panaszom hogy nagyon kemenykedett a hasam.massal is volt igy?nagyon erdekelne
2010. jan. 14. 12:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én irígy vagyok. De nagyon.
2010. jan. 14. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is tudod milyen szerencsés vagy:-)
2010. jan. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, milyen irigy vagyok! :)))))
2010. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%
Szia! Nekem a második szülésem hasonló volt. Mikor 3 ujjnyira kitágultam, elcsipték a burkot, hogy előbb beinduljanak az események. Be is indult, de fájásaim nem voltak. Kint voltam a folyosón a családommal, mikor kijött a doki, hogy megvizsgál. Bementem, akkor már 6 ujjnyira volt nyitva a méhszáj. kérdezték, hogy vannak-e fájások, de nem volt, még keményedést sem éreztem. Addig volt jó..........Majd bekötötték az oxitocint, ( nem értem minek mikor annélkül is tágultam ) és 5 perc eltelte után, már akkora fájásaim voltak mint a fene. Ha nem kapok infúziót, akkor tuti, hogy fájás nélkül szülök én is! :)
2010. jan. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azert ha mar olyan jol allsz a tagulassal hamar vege lehessen a szulesnek.biztos sietett a doki.
2010. jan. 14. 12:55
 6/8 anonim ***** válasza:
65%
Azért adják az oxitocint, hogy legyen fájásod, különben nem tudod megszülni a babát, bármennyire is ki vagy tágulva.
2010. jan. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

:D Első baba, szintén ugyanígy. Én már kórházban feküdtem második hete, mikor valahogy nem találtam a helyem hajnalban. Átballagtam a vajúdóba, hogy én szülni fogok :D Meg sem vizsgáltak, visszazavartak a szobámba. Rá fél órára már csak kacsatotyogással tudtam átmenni, hogy feszülök szét és tuti szülni fogok. 10 cm-re nyitva voltam, a baba feje már látszódott :D


Semmi fájást nem éreztem, a tű meg állítólag majd leugrott a szalagról. A dokik meg pánikba estek, természetesen apuka lekéste az apás szülést. Mire beért 20-25 perc alatt, kérésemre engem meg a babát már vittek is ki elé.

Nálam hormonálisan volt, így tejem sem lett egy csepp sem.

2010. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

13:14-esnek

Utolsó hozzászóló vagyok. Lehet szülni fájások nélkül. Nekem 2 üveg oxit benyomtak, semmi hatása nem volt. A doki mutatta hova nyomjak és muszáj volt. Akarat és koncentráció, de az nagyon.

A baba nyakán 2* körbetekeredett a köldökzsinór nem volt semmire idő, 2. lökésre kinyomtam mind az 54 cm-eres csajt :D

2010. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!