Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pontos idöpontot valaki,...

Pontos idöpontot valaki, miskolci mamik a szülészet költözéséröl?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy vettem ki Hardonyi szavaiból, hogy a költözés idejére a Megyei Kórház segítségét vennék igénybe a sürgős eseteknél (szülés), a halasztható műtéteket és vizsgálatokat pedig átütemezik.


Ha már a Vasgyár-Semmelweisről beszélünk, megkérdezhetem azokat, akik ott szültek, hogy mennyire bababarát az a kórház? Teáztatják, tápszerezik-e az újszülötteket, vagy csak szoptatás van, alhat-e az anyukával, ilyesmik?

2010. jan. 14. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Mivel területileg elvileg oda tartozol mehetsz! De most van egy pár friss anyuka ismerősöm, ők azt mondták, hogy a vasgyári jobb. Nekem(én is vidéki vagyok) azt mondta az egyik szülésznő, hogy ha nincs fogadott orvosod és területileg nem tartozol pl a vasgyárihoz/Semmelweishez, akkor nem kötelesek ellátni. De persze nem teszik meg, hogy odamész és elküldenek!:)
2010. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekem anyósom a vasgyáriban dolgozik és azt mondta csak májusban költözik vissza a Semmelweis szülészete.Penészedik az új fal stb.

De itt is írnak róla: [link]


Ja és én most szültem a megyeiben.Nagyon meg voltam elégedve a körülményekhez képest.HA másodszor szülök, akkor is azt a kórházat választom, több okból.Nekem nemcsak a kórház újítása a lényeg, hanem az orvosok szaktudása stb.

2010. jan. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Ha már mindenki ennyire parázik amiatt,hogy még a Vasgyári kórházban kell szülnie, én szeretnélek titeket megnyugtatni.

Szerintem jó. Azt nem mondom,hogy szuper, de azért én nem úgy fogalmaznék,hogy ki lehet bírni. Nekem semmi bajom nem volt az ott töltött 5-6 nap alatt. Egyágyas szülőszobában szültem, nagyon rendben volt. A szülésznő kedves, ő beszélt rá az edára.Az orvosok rendesek, hiába volt ott fogadott orvosom, a többi is rámnézett. A csecsemős nővérek nem túl kedvesek, de erre én számítottam, nem érdekelt. A szobatársak segítenek mindenben. A gyerekágyas osztályon a nővérek nagyon kedvesek. Szóval ne parázzatok. Ha már ott a baba, semmi nem számít!!!!

2010. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Teát, tápszert csak úgy adtak a babának,ha kértem.(első két nap nem igen volt tejem) Viszont egy szobatársam tápszer helyett anyatejet kapott, ami utólag derült ki. Őt ne zavartam viszont én nem adnék a babámnak ilyen bevizsgálatlan tejet.

Abba viszont nem szól bele senki,hogy mit csinálsz a babával. Ott alszik ahol akarod, akkor pelenkázod amikor akarod, és ott is hagyhatod a szobában a kosárkában.

2010. jan. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!