Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Pontos idöpontot valaki,...

Pontos idöpontot valaki, miskolci mamik a szülészet költözéséröl?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 21:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Február közepe, vége. Nekem ez az utolsó infóm. De mondanak itt már mindent.

Én március legvégére vagyok kiírva........hát remélem addig már tényleg átcuccolnak majd.

2010. jan. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Hardonyi januárt mondott a tévében, de egy ápolónőtől úgy tudom, hogy január vége előtt biztos nem költöznek :(

Én nemsokára szülök, mehetek a Vasgyárba :(

Kicsit később már 3 ágyas, fürdőszobás kórtermekbe mehettek, szép tiszta körülmények, áhhh... álom :))


Könnyű és szép szülést kívánok!

2010. jan. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Hardonyi január elején még január közepét mondott a miskolci tévében. Állítása szerint már csak festés és függönyfelrakás van hátra...


Én áprilisban szülök. Kezdhetek izgulni, hogy addigra átköltöznek-e...?

2010. jan. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Hát lányok tavaly augusztus vége...aztán október eleje...aztán október közepe-vége. Be voltam tojva, hogy akkor lesz a költözködés, mikor nekem beindul a szülés. Nem volt ilyen baj, a vasgyári maradt:D Mikor terhes lettem mondta a dokim, hogy milyen szerencsés vagyok, mert mikorra szülni fogok már a szép új szülészeten szülhetek.

Kibírható a vasgyári is, úgyhogy ne keseredjetek, ha mégsem adják át. Persze jobb lett volna az új, de mikor ott van a picurka valahogy nem érdekel a körülmény:)

Majd talán a következő.

2010. jan. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat feb8ra vagyok kiirva de nemhiszem hogy addig kihuzóm !ma kérdeztem és még mindig nemtudják!ez van!majd meglátjuk!
2010. jan. 14. 13:19
 6/15 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Véletlenül nem Fatime a keresztneved?
2010. jan. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
utólsó válaszoló!nem szandrának hivnak avasi vagyok!.és te,?
2010. jan. 14. 16:28
 8/15 anonim ***** válasza:

jaj akkor ne haragudj, csak épp ma ismerkedtem meg egy kismamival, aki pont febr. 8-ra van kiírva, és ugyanezt mondta, amit leírtál.

Egyébként visszakanyarodva a kérdéshez........ma tanácsadáson több kismamival beszéltem. Mindenki mást mondott. Volt aki azt mondta, hogy a már csak valami engedélyre várnak, volt aki úgy hallotta, hogy "eltűnt" a műszerekre szánt pénz. Úgyhogy valóban nagyon kérdéses a költözés, de remélem március végéig ezt megteszik. Mondjuk nekem a legnagyobb félelmem nem a vasgyárban valós szülés, hanem, hogy nehogy pont akkor költözködjenek. A védőnőm azt mondta, hogy valjuk be erre kevés az esély, hogy akkor......na de valljuk be, hogy a Bébikék nem válogatnak, tojnak ők magasról a költözködésre, és bizti lesz olyan kismama, aki majd pont akkor szül. Na azt az anyukát sajnálom majd :-)

Mi a győri kapuban lakunk, és közelebb lenne a vasgyár, de jobb szeretnék szebb körülmények között szülni........na de ez nem kívánságműsor.

2010. jan. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

megértelek!ez igy van szebb tiszta körülmény! nálunk az a e helyzet hogy a ha lehet majd látogatni szóval ha nemlesz látogatási tilalom!akkor a rokonok barátoknak közelebb lenne a vasgyári mert én vidéki vagyok!és tudod van aki nem is tudja hol van a diósgyöri korház! na de mindegy!én annyit tudok még hogy talán ezen a héten rakták fela aföggönyöket és szerintem jo lenne ha most hétvégén már cuccolnának!


Annyit kérdeznék még hogy esetleg mehetek a zsempéteribe szülni föleg hogy ha autóval megyek és nem mentö visz!???

2010. jan. 14. 19:10
 10/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ez így választható e. De ha már itt járunk, akkor elmondom, mégha esetleg valakik le is pontoznak.....

Szóval a védőnőmék azt mondták, ha ne adj Isten pont a költözködés alatt szül az, aki elvileg a Vasgyár-Semmelweis kórházba tartozik, akkor azt automatikusan átrakják a Megyeibe.

No én nekem van egy pár ismerősöm aki ott szült, és nem túl pozitív dolgokat hallottam. De hangsúlyozom ez csak az én ismeretségi köröm. Szóval nem tudom.

De én azt vallom, hogy nem wellness hétvégézni megyünk, és azt a pár napot bárhol ki lehet bírni. Itt inkább csak a "tudatunkat" birizgálja az, hogy meg lenne a lehetőség egy új, szépen felújított helyen világra hozni a Kisbabáinkat.

2010. jan. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!