Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ez már a szülés közeledtét jelzi?

Ez már a szülés közeledtét jelzi?

Figyelt kérdés
Egyre gyakrabban keményedik a hasam...kb óránként, 40 hetes vagyok...kb mikor szülhetek? Nagyon dagadt most a lábam!
2010. jan. 13. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia énnekem is keményedések voltak a 40.héten szültem nekem is elősször óránként aztán félóránként,negyed,10perc stb szerintem zuhanyozz le jó meleg vízzel utánna kiderül hogy mennyire jönnek, ha elmúlt akkor ez még semmi nem volt.De ha rendszeres akkor az 5- perceseknél szerintem indulj a kórházba.
2010. jan. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem már régóta vannak keményedéseim. A doki azt mondta, hogy ha óránként 5 fölött van, az nem jó. Mármint nekem, mert korai.

Ha rendszeresen kezdenek jönni a fájások és egyre sűrűbben, akkor már lehet a szülésre gondolni.

A lábad meg fel kellene póckolni.

Könnyű szülést!

36 hetes

2010. jan. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyeld az időt :) Lehet, hogy holnap baba, de persze még ne biztos. Én 9 nappal hordtam túl.

Könnyű, gyors, szép szülést kívánok!

2010. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De ezek nem fájnak, csak érzem kb óránként, hogy tiszta kemény! Semmi derékfájás vagy has alatti fájás.
2010. jan. 13. 20:32
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájni csak a 3 percesek kezdtek,addig csak a keményedés volt.Mérd csak az időt,és zuhanyozz le!

Egészséges babát és gyors szülést!

2010. jan. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia Nekem szülés előtt 3nappal vizesedett be a lábam rettenetesen, de csak estére! (Olyan Shrekné asszonyságos volt! úgy éreztem kidurran a lábfejem!) Időben vagy mostmár bizony bármikor megindulhat, de ha majd a fájások jönnek azt nem fogod összekeverni semmivel! Én a 41.héten szültem, túlhordtam 8napot. :) Jó egészséget mindkettőtöknek!
2010. jan. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hogy állsz, én 39 hetes vagyok, nagyon sokat keményedek, a ctg 90-es összehúzódásokat mutat folyamatosan,( kedden volt)de hazaengedtek. Azóta is keményedek, de semmi. Az én bokám már félidőtől be van dagadva, úgyhogy arról nem tudok nyilatkozni. Néha figyelem, hogy milyen időközönként keményedik, de teljesen rendszertelen.

Könnyű szülést kívánok Neked!

2010. jan. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Hát este görcsölgetett a hasam alja, derekam, de semmi, még egyben vagyok...de ma megyek dokihoz és kiderül mi lesz!:)
2010. jan. 14. 08:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!