Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány darabos Tena Lady supert...

Hány darabos Tena Lady supert vegyek? 30 db elég, és hozzá allways ultra éjszakai?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 16:30
 1/10 anonim ***** válasza:
65%
Szülni mész? Én Bella Lady Normal 16 db-os inkontinencia betétet vittem, plusz a normál menzeszkor használatos intim betétemet. Az inkontinencia betétból maradt 3 darab.
2010. jan. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tízet használtam, aztán éjszakaik, úgy, ahogy mondod. De persze mindenkinek más a vérzés erőssége. Ne vegyél többet semmiképp, ha úgy alakul, bármikor tud venni anyukád vagy a férjed.
2010. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 db-os Tena normált vettem,itthon is használtam,mert jó volt,tehát nem veszett kárba.
2010. jan. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Igen, szülni megyek, de majd csak márciusban. Csak találtam egy hirdetést, és a 30dbos szuper az 700 Ft, és abból veszek, 2 csomaggal. Nem baj ha ott áll majd a későbbiekben, de itt nálunk a patikában 3500 Ft. Így ez nekem jobb. Köszönöm a válaszokat.


Ha valakit érdekel, itt találtam:


[link]

2010. jan. 13. 16:40
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szülésre gondoltál? Nálunk a gyógyszertárban lehet venni darabra is Tena betétet, nem is drága így, vettem belőle 5 db-ot ( óriási nagyok :) ) gondoltam az éjszaka inkább legyen nagyobb a betét, mint az átázás miatt aggódjak. Nappalra viszont, hagyományos betétből vettem a legnagyobb szárnyassat, mégis csak könnyebb mozogni, meg a többszöri csere gonolom higénikusabb is az esetleges gátsebnek. Tartalékban hagyok itthon egy csomagot, hogy ha gyorsan fogy, a hagyományos majd riasztom apát, így nem kell neki magyaráznom milyet kell behozni - itthon pedig remélem megtalálja:) -. Persze ahányan vagyunk annyi megoldást választunk. Könnyű szülést!
2010. jan. 13. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szia!Még én is előtte vok,tegnap vettem patikába,elég drága:(.szerintem vegyél nyugodtan 2 csomaggal,ha marad odaadod ismerősnek,biztosan akad kismama ismerősöd!Vagy megkéred védőnőd segítsen eladni.
2010. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan vedd meg,ami megmarad elhasználod otthon.Nagyon jó lesz hidd el!Ja...és szerintem ez a legjobb betét szülésre!
2010. jan. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 30-nak elégnek kell lennie. Még nem szültem, de eddig úgy hallottam, hogy szokott a csomagból maradni. Pár nap után elég az éjszakai betét is. Egyébként én is ilyet vettem.

36 hetes

2010. jan. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 13. 20:07
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 30 dbosat vettem, a felét vittem be a kórházba (így is egy csomó helyet foglalt) és kb. annak a felét használtam el. Nappalra később nekem jobban bejött az éjszakai always, csak éjszakára tettem tenát, hogy ne csurogjon ki hátul.
2010. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!