Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hány pöttyös/hány darabos...

Hány pöttyös/hány darabos TENA betét vegyek? Igaz, hogy receptre olcsóbb? Anyám tudna feliratni.

Figyelt kérdés
2011. febr. 2. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy szükséged lesz rá. Én vittem egy nagy csomagot, aztán hármat használtam el belőle, de csak ha már ott volt, azért. Kényelmetlen, nem praktikus és nem is véreztem annyira,hogy matracot kelljen kötnöm magam alá. Az éjszakai always sokkal jobb.

Mások is voltak így a kórházban, mikor én szültem.

2011. febr. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is elég volt az éjszakai Always(simán szültem). Azt is csak 4 napig használtam, utána a legnagyobb Always 2 hétig.
2011. febr. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó ha van nálad, de túl sok nem kell. A legkisebb csomag is elég, nem mindenkinek egyforma a vérzése. A tena még receptre is több mint 1000 ft, jobban jársz, ha a DM-eset veszed meg. Saját márka, de tökéletes. Vastag, nem irritál, nem folyik és nem mozdul el és csupán 400 ft.
2011. febr. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A szülés után csak azért használtam az éjszakai alwayst mert béna vagyok a betéthez(tamponos vagyok) és az hosszú és széles, holott a normál elég lett volna.

Amúgy, magán vélemény, egészségesebb lenne, ha nem "pelenkában" rohangálnál, hanem gyakrabban cserélnél vékonyabb betétet.


Ha apa nem finnyás, akkor elsőre vennék egy kis csomaggal közepesből, és ha tényleg kell, akkor apával vetetnék többet, erősebbet.

2011. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, a pelenka effektus nekem is eszembe jutott, akkor lehet csak éjszakai betétet viszek... köszi!
2011. febr. 3. 18:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Én azt mondom, vigyél egy pár darab vastagot is, mert nem mindenkinek egyforma a vérzése! A szülés utáni 2 napban nekem nem volt elég az éjszakai always, kellett a nagy. Legfeljebb nem használod, de sokkal kellemetlenebb az, ha nem is viszel és kellene. Attól hogy ez nagy és vastag, lehet sűrűn cserélni, de így tuti nem fenyeget az átázás veszélye.
2011. febr. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!