Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A 2. szülés után is szélesebb...

A 2. szülés után is szélesebb lett a csípőd? Milyen a 2. terhesség?

Figyelt kérdés
Nekem viszonylag széles volt már a terhesség előtt is a csípőm. Nem híztam túl sokat, csak 8 kg-t. Magas vagyok,és átlagos a súlyom. Szeretnénk majd kistesót is hamarosan. Milyen a 2. terhesség? Hasonló, mint az első? Írjatok a tapasztalataitokról.
2010. jan. 12. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam pont ugyanolyan volt, mint az első. Ugyanannyit híztam, és szintén kisfiút vártam. Persze nehezebb volt, mert ott volt egy másfél éves gyerkőc, akivel menni kellett, emelni, mozogni vele. Élvezni nem volt időm, sokkal gyorsabban eltelt a 9 hónap, mint az elsővel.
2010. jan. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

van egy 14és fél hónapos fiam és egy 21+1hetes fiú pocaklakóm.a terhességem már most tök más.több a szabadidőm(már mint nem dolgozom,mint a naggyal)és hülyeségeken agyalok.Egyszerűen a 12.hétig nem is nagyon akartam hinni benne.Most többet kell emelgetnem a járni tanuló csemetém,kevesebbet tudok a pocaklakóval foglalkozni.

Amellett maradt rajtam 5-6 kiló felesleg az 1.szülés után,így most eléggé ki vagyok kerekedve.Az első hónapokban fogytam az émelygés miatt,míg a naggyal semmi tünetem nem volt.

A medencém,csípőm,mintha külön életet élne,és gyakrabban szúr,fáj a lábam.

De amúgy jól vagyok :-)))

A csípőm világ életben szélesebb volt,de szülés után ,mire teherbe estem újra kezdett vissza alakulni,igaz messze sem volt a régi.Viszont most még nem vettem észre hogy szélesedett volna.

Remélem a szülésem könnyebb lesz,és nem kell majd rásegíteni.

2010. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy írtatok. Könnyű szülést és jó egészséget utolsó hozzászólónak!
2010. jan. 13. 08:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!