Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miben szültetek? Érdemes...

Miben szültetek? Érdemes ezért normális hálónget venni?

Figyelt kérdés
Vagy egy egyszerű hosszú póló volt rajtatok?Van aki élt a kórházi hálóinggel? Én arról azt hallottam hogy elől teljesen nyitott, de össze sem lehet kötni hogy a vajjúdás alatt ne legyen kint a melled?
2010. jan. 12. 14:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk(Győrben)nem kérdezték,hogy miben akarok szülni.Korháziban kellett.Az a teljesen steril.ja,és semmi baj nem volt vele.
2010. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Itt ahol én szültem (Kalocsán)nem engedték meg hogy saját hálóingben legyünk.Főleg nem a szülőszobában.Mindég kaptunk minden nap tisztát.
2010. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
En amikor befektettek a szobaba ahol kicsit vartam a dokira,ott atvettem a sima haloingemet es abban is szultem. Utana amikor a szuloszobarol atsetaltam a gyerekagyas osztalyra,jo volt h normalis haloing van rajtam:) utana persze azonnal furodtem es atoltoztem mert hat ugye azert jol bele izzadtam,de jo volt h a sajat haloruham lehetett rajtam. Apro dolgoknak is orul az ember a szulesnel:)
2010. jan. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálunk (Tatabánya) a kórházi hálóing van. De teljesen megfelel. Na meg aztán tök mindegy, mert nem divatbemutatóra készülök, úgy sem :)


De egyébként kérdezd meg a kórházat. Úgy is megmondják.

2010. jan. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálunk (Veszprém) kifejezetten kérik, hogy vigyél sajátot (kevés a kórházi). Persze adnak, ha csak úgy beesel cucc nélkül. Nekem pl nem is lett semmi baja, véres sem lett, azóta is megvan.
2010. jan. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
A SOTE I-ben is kórházi hálóingben megy a szülés. Utána a sajátodat veszed fel a zuhanyozás után. És a látogatók abban látnak majd téged és a babádat, amit beviszel. (Neki is vihetsz be saját ruhát.)
2010. jan. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Uzsoki kórházban szülhetsz a sajátodban! Én eltettem emlékbe azt a hálóinget, szerintem ez így olyan jó dolog!
2010. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én is Győrben szültem és tényleg semmi baj nem volt a kórházival, akkor és ott ez volt a legkevesebb bajom:-) olyan gyorsan jött a baba hogy alig bírtam átöltözni úgy fájt a hasam, szóval nekem mindegy volt, az persze más ha 10 órákat vajúdik vki. én nem vittem szülni külön amúgy sem, volt két régi hálóingem ami nem volt baj hogy véres lesz, de azt másnap vettem fel, ha jól emlékszem vagy zuhi után már nem tudom
2010. jan. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!