Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Debreceni kismamák! Dr....

Debreceni kismamák! Dr. Demeter Miklósnál szültetek? és mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
2010. jan. 11. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Én nála szültem régebben és jó volt. Tudom ajánlani.
2010. jan. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első válaszolónak!azt szeretném még megkérdezni,hogy megfogadtad a doktort???
2010. jan. 11. 21:16
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ahogy vesszük. Mikor először mentem pont ő volt az ügyeletes, azután nála maradtam, hozzá mentünk mikor uh vagy egyéb vizsgálat volt. Azt megbeszéltük, hogy nála szeretnék szülni. Végig nagyon rendes volt, nem bántam meg.

Nagyon nem akarok konkrétumokat írni a szereplő név miatt, ha gondolod inkább priviben.

2010. jan. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem más volt az orvosom, de amikor bementem szülni (természetesen ünnepnapon okt.23. :) ő volt az ügyeletes orvos, ezért ő vizsgált meg. Nagyon-nagyon aranyos volt. Még szülés közben is bejött hozzám, hogy megkérdezze jól vagyok-e, pedig akkor már az én orvosom bent volt velem.

3 hónapos baba anyukája

2010. jan. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

23:00 ---- Ez a e-mail címem : Bea900508@freemail.hu

Írj légyszi!!!! Köszönöm!!!!!!!!!!!

2010. jan. 12. 10:57
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az e-mailt!!!!!!
2010. jan. 14. 09:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!