Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Hogy is van a kház választás?

Hogy is van a kház választás?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne,hogy ha én egy nem körzeti khban bemegyek csak szülni,vagy a terhesség végén vagy csak oda szeretnék járni vizsgálatokra de nincsen fogadott orvosom akkor,hogy működik,mit kell tenni.

Ugyan is.

Ha elmegyek az itteni sztkba akkor az beutalót csak a de ha nincsen választott orvosom...akkor most ,hogy kell csinálni ezt.Ha nem megyek pl oda vizsgálatokra,hanem csak a nagy vizsgálatoknál a végén..nst hasonlók...akkor mi van,becsattogok a khba és közlöm mit szeretnék..félek nem foglalkoznak velem és elhajtanak,hogy nejek a sajátomba..

Kérek mindenkit aki hasonló szituban van az írjon.


Még az elején vagyok,egyenlőre van magánorvosom,de nem vagyok benne biztos,hogy újra nála szeretnék lenni és nem is nagyon van keretünk arra,hogy 10ezreket dobjunk ki a vizsgálatokra és a szülésre is vagy 60-80ezret..A szt Imrében szültem amivel nagyon meg is voltam elégedve...,de ajánlottak a Szt Istvánból is jó nődokit aki majd a feléért vizsgál..igaz a kházi körülmények nem pont olyanok ahogy hallottam..


2010. jan. 10. 00:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Szabad kórházválasztás van.Oda mész, ahol Neked a legszimpatikusabb.Nekem is voltak vizsgálatok, amit máshol csináltak, mint ahova az elejétől kezdve jártam.Nem is volt vele probléma, a betegfelvételnél, mindenhol ugy kezeltek, mintha mindig is oda jártam volna, kivéve a nőgyógyász...Annak volt egy nem tetsző kijelentése(amúgy is egy tuskó, öreg doki volt...)de ellátott, mert kötelessége volt...

Most járok a terhesség végére a 3.kórházba, és semmi problémám...

Nyugodj meg,és úgy dönts, hogy neked a legjobb legyen:)

Szép babavárást!

2010. jan. 10. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!