Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen vizsgálatokat csinálnak...

Milyen vizsgálatokat csinálnak a terhessé vége felé (34-35. hét) , illetve a szülés elött?

Figyelt kérdés
Elsö babámat várom és nem tudom milyen vizsgálatok vannak visszamivel járnak(valami kellemetlenség)?Hallotam a magzatviz mintavételről,azt mindenkinek csinálják,mikor?
2008. aug. 4. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! a magzatvíz mintavételt nem mindenkinek csinálják, csak akkor ha valami gond van, vagy valami bajt sejtenek.

Ebben az időben még csinálnak ultrahangot, nst-t/magzatmozgást, szivverést néznek vele/ az uccsó héten már naponta-két naponta. van még egy vérvétel is hátra. Aztán nekünk csináltak penicilin próbát a szülés előtt,azért h ha valamit adni kell közben nehogy allergiás rohamot kapjak:) ez nagyon rossz volt az alkarodba kapod, 2 kis szuri, és nnyira csíp, mar...h ááá én ezt nagyon rosszul viseltem, de ezt is embere válogatja:):)

2008. aug. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem szülés elött csináltak még uh-ot, ctg-t egyre sűrűbben a kiírt időpont felé haladva, vérvétel, vizelet vizsgálat és hüvelykenet mintavétel az esetleges hüvelyi fertőzések kivizsgálására. Ezekből semmi sem kellemetlen, ne izgulj.
2008. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én 36 hetes vagyok. Nekem heti egy nst van most, meg majd a héten lesz strepto-b mintavétel, aztán a 38-dik héttől heti 2 nst+flowmetria. A magzatvizet csak a 40. hét után nézi a dokim. Ja, meg még két laborom lesz. De lehet, hogy van még valami. Legalább telik az idő. : )

Minden jót!

2008. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nálunk a 36. héten van egy uh, labor, hüvelykenet

utána hetente NST.

a 38. héttől hetente POSE-vizsgálat (oxitocin)

2008. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!