Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A győri kórházban hogyan...

A győri kórházban hogyan élted túl a szülés utáni napokat?

Figyelt kérdés
Szobatársak? Szoptatás? Csecsemősök? Alvás? stb...
2010. jan. 9. 14:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Én fél éve szültem ott, hát összességében jó volt, de jobb i slehetett volna... a szobatársak voltak a legjobbak, nélkülük nem is tudom mi lett volna velem, ők mutatták meg a szoptatást, pelenkázást, mert a csecsemősök nem... ezzel 2 kérdésedre is válaszoltam. Ha kérdeztem a csecsemős nővérektől ugyan eligazítottak de legközelebb nem volt kedvem kérdezni. Az alvás hát a 40 fokban, autózajban, meg a gyereksírásban nem is volt alvás, én mondjuk a babómra figyeltem, néha azt se tudtam nappal van vagy éjszaka, ha éjjel nem aludt, kint sétálgattunk a folyosón és minden szobában ordított legalább egy baba. A kaja ehető volt, de nem jó, és nem kismamáknak való, volt káposzta, karfiol meg sárgaborsó is... A szoptatás az egy rémálom volt az első napokban, az egyik nővér úgy megnyomta a mellem, hogy 2 napig fájt utána, a belövelléskor meg szétfeszített a sok tejcsatorna, használnom kellett a kórházi mellszívót, ott is a kedves csecsemősöknek kellett volna segíteni, de a szobatársaimmal volt szerencsém. Szóval nem volt olyan rossz de lenne min változtatni.
2010. jan. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Na, ez az. A csecsemősök. Hihetetlen, mennyi múlik rajtuk, és ilyen a többségük.
2010. jan. 9. 19:12
 3/3 anonim ***** válasza:
7 hete szülttem.szobatársak?segitőkész volt az az egy aki nekem volt,a csecsemősök nekem se mutattak meg semmit,sőt ha fürdetésre nem viszik el egyet se látok:)aludni?hosszab bólogatások:)a szülésznők viszont tündériek legalábbis nekem szimpik voltak nagyon!!
2010. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!