Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt/van fogadott orvosod?...

Volt/van fogadott orvosod? Milyen volt a szülése, akinek nem volt, és milyen volt annak, akinek volt? Nekem most nincs, és nem tudom eldönteni, hogy legyen-e. Felmerül a kérdés, hogy mi van ha nem ér rá, stb?

Figyelt kérdés

De azt a pénzt szívesebben költeném a gyermekemre.Az első kisfiamnál volt fogadott dokim, de semmi jó tapasztalatom nem volt. Csak negatív. Tanácsok?

Tatabányán fogok szülni.


31 hetes vagyok.


2010. jan. 8. 12:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

nekem egyik gyermekemnél sem volt fogadott orvosom.először a főorvosnál szültem,rendes volt,de nem az a túlzott kedvesség :) .Komáromban szültem.

a második fiamat annál a nőgyógyásznál szültem akihez a terhesség alatt jártam.még jó,hogy pont akkor érkezett be(mivel ő váltotta az éjjelest) amikor már nem várhattunk tovább.10 perc alatt kint volt a fiam,nagyon rendes orvos.Ördög Dr Úr Komáromban.


így az első kettőnél semmi problémám nem volt,normális,kedves volt mindenki,pedig szó szerint a legfiatalabb voltam ott bent aki szült,ráadásnak ugye a másodiknál,már nem is az elsőt szültem.


most békés megyében lakom,még mindig a nagyon-nagyon fiatalok táborába tartozom(nem cigányként),a 3. babámat Békéscsabán szülöm,nem fogadunk orvost,inkább mi is a gyerekre költjük a pénzt.hááát,mit ne mondjak,nagyon remélem,hogy normális orvost fogok ki,mert akiknél jártam eddig...hááát.nekem egyik sem jött,be mindegyiknek volt valami megjegyzése a koromra és arra,hogy a 3. babát várom.lassan 21évesen!



ja és egyébként Komáromban a párom Ördög dr úrnak fizetni akart,de ő nem fogadta el,azt mondta költsük a gyerekre!imádni való egy doki,nagyon rendes.Amugy nem tudom Tatabányán milyenek,de én úgy hallottam nem a legjobb kórház,nem tul kedvesek,bár hallottam az ellenkezőjét is.

boldog babavárást és könnyű szülést! :)

2010. febr. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Nem volt fogadott orvosom, sem szülésznőm, de mindeni tök rendes volt! Kedvesek, segítőkészek, normálisak. Jól tettem, hogy a babára költöttem azt a pénzt... Miskolc.
2010. febr. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!