Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha egyedül megyek be szülni,...

Ha egyedül megyek be szülni, hogy intézem a papirformaságokat? Ha mondjuk már 5 perces fájások vannak, van idö ilyesmire?

Figyelt kérdés
2010. jan. 7. 10:51
 1/10 anonim ***** válasza:

Én 10perces fájásokkal töltöttem a papírokat.Lassan tágultam így volt rá idő.Mondjuk én szóltam a szülésznőnek,ő irt,én csak diktáltam amit kellett.

Gondolom ez attól függ,hogyan indul a szülés.Én 24 órát voltam a vajúdóban.(de csak kis derékfájásokkal)

2010. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A szülés utáni napokban intézheted, amig bent vagy a kórházban.
2010. jan. 7. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, ucsó vagyok, gondolom a felvételre gondoltál, én másra gondoltam hirtelen.
2010. jan. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ne aggódj,csak pár perc,amig felveszik az adatokat,akár az ellenőrző ctg alatt is elintézik.Én is 5 percesekkel érkeztem,és csak 40 perc múlva lettek "komolyak" a fájások.
2010. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Igen , a felvételre gondoltam. Remélem nekem is majd segit valaki :) kos
2010. jan. 7. 11:13
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 7. 11:14
 7/10 anonim ***** válasza:
2 perces fájásokkal mentem be és még így is volt idő, hogy a papírokat elintézzék. Nem nekem kellett kitölteni, a szülésznő írt, kérdezett én csak bemondtam azokat az adatokat, amik nem voltak bent a kiskönyvben vagy a személyiben. 5 perces fájásoknál meg még több idő lesz erre:))
2010. jan. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is 5 percesekkel mentem be, bent is fogtak, de csak 18 óra múlva lett meg a baba. Még ha extra gyors is lesz a szülésed, bőven lesz időd a papírokra.
2010. jan. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked nem kell semmit csinálni, csak odaadod a papírjaidat. Arra figyelj, hogy most már mindig minden leleted, papírod legyen nálad kézügyben.

Általában a fájások sem olyan erősek, hogy közben magatehetetlen lennél. Görcsölsz pár pillanatig, aztán semmi fájdalom a következőig.

Én 3 percesekkel zuhanyoztam borotválás/beöntés után, simán ment, aztán eltelt még 4 óra, mire meglett a baba. És ez viszonylag gyors szülés volt.

Szóval ne aggódj, lesz idő mindenre, sajnos nem pottyan csak úgy ki az a baba, bármilyen sűrűek a fájások.

2010. jan. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt bőven időm rá, pedig 3 perceseim voltak.:)
2010. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!