Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van olyan anyuka, aki elsírta...

Van olyan anyuka, aki elsírta magát, amikor kibújt a baba és a mellkasára tették? Vagy amikor megmutatta a nővérke?

Figyelt kérdés
Gyakran nézek szülés videókat és sokszor megkönnyezem, mert olyan csodálatosnak találom, hogy megszületik a baba. Első babámat várom és kíváncsi vagyok, volt már valaki ilyen helyzetben.
2010. jan. 6. 19:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem nem adták oda a babámat, mert komplikált szülésem volt, megmutatták, akkor még nem sírtam, amikor elvitték, egyből. aztán utána még az első 3 hónapban random elbőgtem magam, ha olyan kedvem volt. :)
2010. jan. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én mindkét fiamnál. Sőt, már a szülés végén elsírtam magam! Visszagondolva is csodálatos volt!
2010. jan. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

én is sírtam, aikor odatették és átöleltem.

előtte nem sírtam a szülés közben, csak akkor:)

most is, hogy erre gondolok, könnyezek:)

2010. jan. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Annál szebb élmény nincs a világon, amikor odarakják rád a kisbabádat. Az egy igazi csoda.
2010. jan. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sürgősségi császárom volt, mert már szinte nem volt szívhangja a kicsinek. Amikor a doki kivette egyből felsírt, és vele együtt én is zokogtam. Alig tudtam megkérdezni, hogy minden rendben van-e. Erre a doki csak annyit mondott mosolyogva: "nem hallja?" Az anesztes orvos törölte le az arcomat, mert taknyom-nyálam egybefolyt úgy sírtam.
2010. jan. 6. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Császárom volt, de mikor meghallottam már éreztem hogy mindjárt elsírom magam, majd mikor odatették a fejemhez, kijöttek a könnyeim. Az anesztes hölgy nagyon aranyos volt (végig, nagyon jó fej is volt) törölte meg az arcomat (én nem tudtam volna akkor). Szülés után még annyira a hatása alatt voltam az egésznek hogy kb 3 hétig minden nap sírtam a boldogságtól, vagy bármin! 3 hónapos a lányom, még ma is akár egy vígjátékon képes vagyok elsírni magam. De a lányom első kacaján is. :)

Normális dolog!

Könnyű szülést és sok-sok boldogságot!

2010. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én az első szülésemnél sírtam el magam, az 5 éves kislányom imádja hallgatni a történetet :). Hihetetlen volt, hogy ő az én kisbabám és ott van a karomban! A többi kettőnél valamiért már nem sírtam, pedig ők is éppen olyan csodálatosak voltak. A középső csak nézett a kis szemeivel, olyan békés és aranyos volt, a harmadik pedig nyomult a cicihez egyből-ő a fiú :).
2010. jan. 7. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírtam...inkább sokkos állapotban voltam. Pedig előtte én is folyton elpityeregtem magam ha szülésről hallottam vagy láttam felvételeket. Meg voltam győződve róla, hogy bőgni fogok ha megszületik a fiam..de nem. Viszont sírt helyettem a párom :)
2010. jan. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Jó babázást mindenkinek!
2010. jan. 7. 12:27
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nem sírtam hanem hangosan zokogtam,amikor éreztem hogy kibújt, inkább azért hogy végre vége. Amikor rámtették a babát, akkor is folytak a könnyeim. Nem hittem el hogy itt van. Aztán behívták Apát, és csak néztük, hihetetlen jó volt.
2010. jan. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!