Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen napszakban kezdődött?

Milyen napszakban kezdődött?

Figyelt kérdés
Miért mondják azt, hogy általában éjszaka kezdődnek a fájások és miért szülnek többen éjszaka? Nálatok mikor kezdődött?
2010. jan. 6. 12:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nekem a fájások valószínűleg éjszaka kezdődtek, és az elejét át is aludtam szerintem. Amikor már feltűnt,hogy valami van az reggel 6 óra volt,amikor nagyon erősen fájt,és szokás szerint felpattantam az ágyból (mert a jóslók ilyenkor mindig elmúltak),de ez nem múlt el,és már nagyon sűrűn jött. Érdekes viszont hogy először 2 pereseknek mértem,de aztán 5 percesek lettek,és akkor sűrűsödött újra mikor a kórházba értünk.

Kislányom végül rosszul fordult, így elhúzódott a szülés, és csak délután 16:04-kor született meg.

2010. jan. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem délután kettőkor kezdődött, este kilenckor mentünk be a kórházba, 22.25-re megszületett a kisfiam.

2010. jan. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A 13.18-as vagyok ismét.

Ne félj, nekem is első szülés volt, de nem feltétlenül vajúdik napokig mindenki! Nekem, mint ahogyan írtam, 1-kor kezdődött apró fájásokkal, amik inkább kellemetlenek voltak, mintsem fájtak volna. A burokrepesztésig (fél 7) ugyanilyenek voltak a fájások, és 8 óra 45 perckor született meg a kisfiam. Tehát a fájdalmas rész 2 óra hosszáig tartott, a kitolási szak meg egyáltalán nem fájt, megkönnyebbülés volt.


Szorítok neked egy gyönyörű szülés reményében! :o)

2010. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a biztatást! Jó babázást Mindenkinek:)
2010. jan. 6. 22:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!