Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdődött, és milyen...

Mikor kezdődött, és milyen napszakban a hányingeretek? Mi segített?

Figyelt kérdés
2009. márc. 25. 17:35
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem nagyon voltam hányos, csak párszor, és hányingeremse volt gyakran. Sok praktikát hallottam, de nekem az egy pohár hideg tej segített. Most 16 hetes vagyok, de már semmi bajom 2 hete, kb. a 7-8 héttöl kezdtem émelyegni. De ez is váltzó, mindenkinél más.

Boldog baba várást! :-)

2009. márc. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

5 ónapig volt hányingerem.

B6 vitamin-nekem nem jött be

Próbáld ki a Rennie-t, nekem anno védőnő ajánlotta

Citromos vizet is ittam

2009. márc. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nagyon erős hányingerem, émelygésem és szag, - illatundorom volt, kb. a 15.hétig. A védőnő javaslatai és 3X1 B6 (orvosi javaslatra!)segítettek. A védőnő azt tanácsolta, hogy sokszor egyek, keveset, semmi szénsavas, és hideget egyek, igyak. A legjobb a hideg csapvíz volt. Nem használtam parfümöt, öblítőt, légfrissítőt.

2009. márc. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 6 hetesen kezdődött, most 11 hetes vagyok és kezdek jobban lenni, nagyon remélem hamarosan teljesen megszűnnek a rosszullétek. Én nagyon nehezen viseltem, csak feküdtem egész nap és vártam a világvégét:) Sokmindent kipróbáltam, semmi sem segített, non-stop hányingerem volt:(
2009. márc. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a 6-16 hétig minden reggel, egyből a függőleges testhelyzettől futottam. Egyszercsak elmúlt. A hajnali kelés volt a legdurvább, akkor volt, hogy még az első után megivott jéghideg limonádé -ami egyébként segíteni szokott- is visszajött :(
2009. márc. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kb. az 5. héttől kezdődött csak émelygés, de szinte egész nap. (ikrekkel) Még a kinyitott ablaknál a friss levegő sem esett jól... Először italban a citromos vizet tudtam meginni vagy hideg vizet. Sokszor főzeléket ettem, semleges gyümölcsöt, ropogós (!) almát, zöld alma, mintha éretlen lenne...
2009. márc. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem az elejétől kezdve volt émelygés + hányinger, aztán úgy a 18. hét körül múlt el. Addig csak a hideg tej segített. Reggel egy pohárral megittam, így elvoltam vele, ha napközben előjött akkor újra tejet ittam.
2009. márc. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálam az első terhességre utaló jel a hányinger volt, mert a mensim rendszertelen és nem tudtam pontosan, mikor(nem)jön meg. A 14. hétig tartott és általában erre ébredtem. Néha este is jelentkezett.

Ami segített nekem: Az éjjeli szekrényen egy csomag keksz és víz. Addig nem keltem fel, míg pár szem kekszet le nem erőltettem egy kis vízzel. Ez segített.

Napközben vagy este a nagyon lassú, mély lélegzés enyhítette.

2009. márc. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a9-10. hét körül kezdődött, és a 13. héten el is múlt, de addig kész horror... Egész nap russzul voltam, semmi nem segített, ill. a hányás segített, pár órára helyretett, aztán kezdődött előröl.

Unokatesómnak segített, hogy felkelés előtt pár szem kekszet és egy kis vizet ivott, úgy elvolt egész nap.

2009. márc. 26. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!