Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van itt köztetek olyan aki...

Van itt köztetek olyan aki Miskolcon szült a megyeiben és még frissek az emlékek?

Figyelt kérdés
Megosztanátok velem a tapasztalataitokat? Mit kell vinni?Milyen a fogadtatás, ellátás? Tényleg levágják a körmüket tövig? Adnak beöntést? EDA? Mennyi ideig voltatok bent? Tényleg összepakolnak mindenféle emberkéket és 100an leszünk egy szobában?! Rengeteg rosszat hallani...Fura, hogy nem a szülésől félek, hanem a kórháztól. 31+1 hetes km vagyok és nagyon meg vagyok rémülve attól, amit ott láttam a szülészetből... Nagy szükségem van a bátorításra, mert addig halálra izgulom magam! Igaz, jó orvosom van (Dr. Dienes József), de én már semmiben sem merek hinni. Minnél több és részletesbb infót szeretnék!Előre is köszönöm!
2010. jan. 4. 13:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az előzőnek!!

Tényleg nagyon aranyos és kedves volt! :) Nagyon szimpatikus csajszi, örülök, hogy nála szültem :)

Én nem fogadtam sem szülésznőt, sem orvost de maximálisan meg voltam elégedve az ellátással! :)

Lehet, hogy találkoztunk is! :)

Üdv

2010. febr. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Kellemesen csalódtam végül, mert minden jól sült el! Az orvosom 2 ágyas szobát intézett nekem, majdnem mindenki kedves és segítőkész volt és a szobatársam a régi ismerősöm, barátnőm volt, szóval kész baba-mama tábor, ha lehet ezt így mondani! Császárral kellett szülnöm, gyors és minden fájdalommentes, kivéve a felkelést és a drén kivételét, de megérte! Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 22. 09:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!