Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nyákdugó? Tudom, hogy volt...

Nyákdugó? Tudom, hogy volt már jó pár ilyen kérdés, de nem találtam olyat mint az enyém, ha egyáltalán az!

Figyelt kérdés

3-4 napja állandóan folyik valami,ami nem olyan mint a folyásom szokott lenni!Ez amolyan sárgás-zöldes és sokszor körülötte olyan,mintha be pisiltem volna!Olyan ütemben jön,mint amikor menzesznél nagyon erős a vérzés!

Ez mi lehet?


2010. jan. 4. 11:39
 1/6 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem,hogy nem egyfolytában folyik,hanem ritkán,de akkor erősen elkezd folyni!

Már ijesztgettek,hogy szivárog a magzatvíz,de szerintem annak akkor folyamatosan kellene szivárognia!Vagy tévedek?

Bocsi,ha egy kicsit értetlenkedek,de első babás vagyok!

39 hetes km

2010. jan. 4. 11:44
 2/6 anonim ***** válasza:
A magzatvíz szivároghat részlegesen is ha pl. felül repedt meg a burok, akkor csak akkor jön, ha újra telítődik. De ez ritka, meg egyébként is az nem sárgás. A nyákdugó kicsit véres, nyúlós. Sima folyás lehet, de lehet hogy hamarosan a nyákdugó is megérkezik. Minden jót. 38 hetes kismama
2010. jan. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudodm mi lehet az de én biztos be mennék a dokihoz.4 hónapos kislány anyukája
2010. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ltimea ***** válasza:

Szia!

Szerintem látogasd meg még ma az orvosod. Nekem sárgás -zöldes volt a magzatviz! ami az első babámnál este 5 től másnapig szivárgott-és mikor odakerült a sor a szüléshez szinte szárazon szültem. Nem akarlak megijeszteni!

Tehát ez szerintem nem a nyákdugó, mert az "ragacsos".... Sok szerencsét!

2010. jan. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Programozott császárom lett volna okt. 30-án, de 21-én a babám már nem bírta tovább és nekem hajnal fél ötkor egy kisebb adag magzatvízzel távozott a nyákdugóm és innentől kezdve 10-15 percenként egy újabb adag távozott már fájásokkal együtt. Ekkor voltam 37+6 hetes.

Én szintén bemennék a dokimhoz a helyedben.

Könnyű szülést neked.

2010. jan. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Andika001 ***** válasza:

nekem a nyákdugó.a korházban távozott.megnéztem alaposan:D

rózsaszines,kocsonyás állagú,kicsit véres valami.szerintem is a magzatvíz...

2010. jan. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!