Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Problémamentes terhesség...

Problémamentes terhesség esetén mennyi túlhordás után fektetnek be valakit?

Figyelt kérdés
40+2 napos vagyok. Ma megyek orvoshoz! Kivancsi vagyok hol mennyit várnak. Úgy vettem ki a szavaiból a múltkori vizsgálat során hogy ő nem akar heteket még várni. 1 ujjnyira voltam nyitva 1 hete.
2010. jan. 4. 11:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

1-2 hét simán belefér mindenhol, ha nincs baj. Nekem 40+5 hetesen indították meg a szülést, mert 2 ujjnyira kitágultam 1 hét alatt. Az utolsó héten már napi 1 liter málnalevél teát ittam, nem tudom, hogy az használt-e. Délben kerültem szülőszobára és fél 5-re meglett a babám, úgyhogy elég jól haladtunk. :)


Könnyű és gyors szülést kívánok!!!

2010. jan. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A második babát várom. A kisfiamat egy héttel a kiírt időpont előtt szültem meg 1,5 óra alatt. Az orvosom azt mondta ha kettő ujjnyira nyitva vagyok már megindítják a fertőzésveszély miatt. Vele is úgy csipte el a magzatburkot.
2010. jan. 4. 12:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk,aki túlhordta a babáját,elég volt az egy ujjnyi,és indították.Egyébként max 2hetet várnak,ha minden rendben.
2010. jan. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahol én szültem, ott következő héten (szerdára voltam kiírva, és szóltak, hogy hétfőn be kell feküdnöm) már befektetnek, csinálnak oxitocinpróbát, stb. Szerencsére vasárnap kibújt a manó, így nem kellett, de ha megyek, és nem reagál a próbára, akkor várnak, itt is maximum két hetet, miközben bent vagy és figyelnek.
2010. jan. 4. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Úgy tudom, a protokoll szerint 10 napot várnak. Nálam is így lett volna, de szerencsére a 9. napon elindult magától a szülés.
2010. jan. 4. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a szülészet osztályvezető főorvosa határozza meg. 1-2 hetet várnak max.

Székesfehérváron úgy tudom, hogy 1 hetet várnak. De ha az hétvége, akkor megindítják előbb. Én hétfőre voltam kiírva, mondták, hogy legkésőbb pénteken megindítják. Csütörtökön szerencsére meglett magától. És szóba sem került, hogy befektetnek. Igaz, én nem is akartam volna.

2010. jan. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A betöltött 41. héten megindítják! 2 módszerrel: 1. kúp 2. magzatburok elcsípés+ oxitocin. Van valakinek tapasztalata a kúppal? Mennyi idő után hat?
2010. jan. 5. 08:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia én teljesen zárt voltam mikor felrakták a kúpot 3 ujjnyira kitágultam úgy hogy este felrakták az éjszakát végig alhattam volna ha tudtam volna csak nagyon izgultam reggel 7kor vizsgáltak utána a doki még vissza küldött a szobámba mert engem befektettek a hamarabb a kórházba 40+4 hetesen de nem volt semmi gond a terhességemmel.Délután egy másik doki vissza küldött szülőszobára mert már jöttek a fájások 17:00 burok repesztés+oxitocin,de nem tágultam és ezért megcsászároztak!0:55re lett meg a kislányom.De nekem a fájásaim se voltak olyan nagyon erősek és azért nem tágultam tovább.
2010. jan. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!