Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után 5. hétre megint...

Császár után 5. hétre megint vérzés?

Figyelt kérdés
Császároztak 4 hete, a vérzésem szépen elmúlt a 3. hétre. 4. héten már csak halvány sárgás folyásom volt. Most hajnalban pedig van vérzésem. Nem sok, de rendes élénk piros, mintha megjött volna. Két napja éreztem alhasi fájást,mint amikor meg akar jönni. Szoptatok, ilyen korán nem jön meg a menstruáció. Ez normális???
2010. jan. 4. 05:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Pedig megjött a menszid.

Én is császáros voltam, mindkét császárom után 5 héttel már menstruáltam, pedig szoptattam 2 évig.

2010. jan. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
igen megjött nekem az első fiammal 6.héten jött meg és utánna rendesen minden hónapban pedig 10hóig szoptattam.Most a másodikkal 4.héten jött meg én is korainak találtam 2napig tartott kevés volt.Most a 8.héten ujra nem sok és hol van hol nincs 4.napnál tartok.
2010. jan. 4. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
5 héttel szülés után azt hittem megjött, de másnap estére már csak barnáztam. Jeleztem a dokinak, azt mondta, hogy lehet, hogy a méhlapény helyén lévő seb egy rossz mozdulattól kicsit bevérzett. Most, 2 és fél hónappal a szülésem után jött meg rendesen, 8 hetes volt a fiam mikor elapadt a tejem.
2010. jan. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
meglehet, hogy nekem is ez van kedves utolsó. megemeltem a hordozót a gyerekkel és estére véreztem is. Ma már szinte csak pecsételek.
2010. jan. 5. 08:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Akkor szerintem Neked is csak az. Ha visszatér pár nap múlva megint egy-egy nap erejéig ne ijedj meg, nekem is visszajött. Biztos megint rosszul mozdultam és még friss volt a seb.

Sok boldogságot és jó egészséget nektek!!

2010. jan. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!