Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után meddig marad...

Császár után meddig marad bent infuzio?

Figyelt kérdés
Meg tű? A karban kézben. Vagy azt amikor magadhoz térsz kiszedik, nem tudom elviselni ezeket. Idegrohamot kapok ha tovább bent maradna.
2010. jan. 3. 20:34
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem anno pénteken reggel kötötték be, szombaton délelőtt az első "evés" után vették ki.

Az infúzió lefolyása után nem veszik ki, mert ha evés után hánysz újra infúziót fogsz kapni......

Nekem ezt mondták....

De nem hiszem, hogy kézfejbe kötnék, mert akkor hogy fogod meg a babát, nem lesheted állandóan.

Kézfejbe csak akkor kötik ha nagyon nincs vénád./legalábbis mi csak akkor kötjük:)/

2010. jan. 4. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
60%

Te, ha az infúziótól ennyire félsz, akkor mi lesz a császár előtt?

Kapsz egy katétert a húgycsövedbe...szerintem 100x rosszabb, mint az infúzió...és 1,5 napig bent van, és baromira fáj,mikor kiveszik, meg beteszik.

Kapsz egy gerincbeérzéstelenítést, nekem 3x szúrtak hátba, mire sikerült.

És ugye kapod az infúziót.

MINDEZT CIRKA 10 PERC ALATT....MI LESZ VELED?


Ja, és ha visszeres vagy, trombózis veszélye miatt napi 2x hasba szúrnak, a vágás környékén,és napokig fáj.


Tehát szedd össze magad, ne nyavalyogj már felnőtt nő léttedre. Nemhogy örülnél, hogy lesz egy csodás gyermeked.


(egy 4x császározott nő)

2010. jan. 4. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én azt roszabnak találtam hogy össze voltam törve lelkileg, mivel koraszülött let a pici fiam. Ha valaki én nagyon féltem a tütöl (elájultam töbször is vérvételnél stb.) de ott hiába csinálták a dolgukat és nem volt mit ott a te lelki dolgaidra már nincs semkinek ideje. Én inkább azt mondanám probálj lelkileg felkészülni a szülésre, ezk csak elötte járnak a fejedbe. Most egy éves a fiam és ha azt mondják végigvágják a hasam hogy a fiamnak legyen valamilyen szerböl amiböl nekem van akkor egyértelmüen gondolkodás nélkül megyek a kés alá. Pedig hidd el reszketett a lábam a mütő asztalon és a legszivesebben kirohantam volna onan, de ami jó hogy negyed óra alatt elökészitésestül, katéterestül kész voltam, és nem fájt a katéter, se a berakása se a kihúzása. Az első tusolásról ezt nem mondhatom el. Mért császároznak? hogy hogy igy tudod elöre?
2010. jan. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Progis pánik betegség miatt elég komoly. Altatnak. A katéter nem érdekel az csak addig van mig nem pisilek szóval az könnyü. Remélem másnap már kiveszik.
2010. jan. 5. 07:48
 15/15 anonim ***** válasza:
Én is pánikbeteg voltam mégsem került szóba a császár.....inkább szültem volna rendesen, de a kicsi elfordult így aztán menet közben lett belőle műtét:(
2010. jan. 5. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!