Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár után meddig marad...

Császár után meddig marad bent infuzio?

Figyelt kérdés
Meg tű? A karban kézben. Vagy azt amikor magadhoz térsz kiszedik, nem tudom elviselni ezeket. Idegrohamot kapok ha tovább bent maradna.
2010. jan. 3. 20:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem szedik ki rögtön. Utána még jó pár palack infúziónak le kell menni, ami nem egy két perc.
2010. jan. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

egy nap volt. de kell is mert abba kapot a cucot!

mármint a fájdalom csillapitot!

2010. jan. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nem arra figyelni. Gondolj a babádra, a gyógyulásodra. Muszáj az infuzio, mert abba adják a fájdalomcsillapitót, meg egy csomó hasznos dolgot. Nekem úgy emlékszem 3 zacsi ment le, délben szültem, és valamikor éjjel közepén vették ki.
2010. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Szia!

15.18kor született meg a kisfiam, reggel vették ki az infúziót a kezemből. Reggel óta bent volt, mert már akkor is kaptam oxitocint.

Én is féltem tőle, soha nem volt még ilyenben részem, de nem volt vészes. Volt más egyéb más, ami lekötötte a figyelmemet.

2010. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
maximalisan megertelek mert en is rettegek ezektol es rosszul vagyok ha ra gondolok hogy a karomban lesz egy tu,nem fogom merni behajlitani mert felek hogy megszur belul majd valamit es ettol elzsibad a kezem ami borzaszto.
2010. jan. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nem fogsz rá figyelni szerintem. Én örültem, hogy nem szúrnak meg minden egyes alkalommal, amikor valamit be akarnak adni. Így csak rácsatlakoznak, és már megy is az anyag. És ez mind a te érdekedben van, gondolj erre! Egyébként hamar eltelik az idő, meglátod!
2010. jan. 4. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Két palack méhösszehúzót kaptam császár után az kb. 20 óra alatt ment le. Utána kivették a branült is.
2010. jan. 4. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Jézusom, remélem másnap már kiveszik. Vagy kiveszem én ha nem figyelnek oda. Én már a sima vérvételnél ájulok. Egyszer volt bennem branül hát egyfolytában ájultam a kézfejemben nem tudom elviselni bárhol de ott biztos nem engedem.
2010. jan. 4. 07:42
 9/15 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem lement két infúzió és kivetettem utána. Én se nagyon bírom a tűt, mondjuk szüléskor kaptam mindenfélét, szóval megszoktam hogy innen-onnan tűk lógnak belőlem. Nem nagyon akarta kivenni a nővér mert fájdalom csillapítót akartam adni, de mondtam, hogy inkább annak adják akinek tényleg fáj mert nekem semmi bajom. A gyerekem állandóan abba kapaszkodott, félig ki is rángatta szopi közben, úgyhogy nekem kényelmetlen volt. 2x szóltam, hogy vegyék ki, ki is vették. Délben kitoltak és este vetettem ki amikor lement a két infúzió.

2010. jan. 4. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele amíg kell addig alap hogy bent van, de amikor már lefolyt minden akkor vegyék ki.
2010. jan. 4. 08:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!