Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülési utáni 6. heti...

A szülési utáni 6. heti kontrollra ugyanahhoz a dokihoz kell menni, akinél szültünk?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 19:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadott orvos volt, akkor bárkihez mehetsz!
2010. jan. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
De azt mondják, jobb ugyanahhoz menni!
2010. jan. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ügyeletesnél fogok szülni.Akihez most járok, ő szülést nem vezet már le, ugyhogy még a szerencsére sem bízhatom:(
2010. jan. 3. 20:02
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem választhatsz, hogy a nőgyógyászodhoz, vagy a szülést levezető dokidhoz mész. Én ügyeletesnél szültem és hozzá mentem vissza a 6 hetes kontrollra. Ezt még szülés után megbeszéltük.
2010. jan. 3. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én az ügyeletes nögyogyászatra mentem, és nagyon szépen körbevizsgálták a sebemet, nagyon meg voltam elégedve.

A szülésnél magán orvosom volt, akivel nem voltam megelégedve igy hozzá nem is akartam visszameni.

Pénzsovár egy világban élünk, mért kellene minden kontrolnál tizenezreket ott hagyni pont annak aki gyeden van.Az ügyeletesnek is kötelessége megnézni és rendesen megvizsgálni, sokszor jobbak is mert sok közülük nem is válal magánpraxist, de attól jó orvosok.

3 hetet voltam szülés elött korházban és azt láttam hogy az ügyeletesek is félnek annyira a reklamációtól hogy szépen figyelmesen vizsgálnak.

2010. jan. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ügyeletes dokinál szültem és a magánhoz mentem kontrollra.
2010. jan. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én helyettesítő dokinál szültem, és a sajátomnál voltam kontrollon.
2010. jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!