Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Én a Budapest Baross utcai...

Én a Budapest Baross utcai klinikához "tartozom" és ott is fogok szülni! Miért "kell" pénzt adni a dokinak? Mi lesz ha nem adok pénzt, nem látnak el?

Figyelt kérdés
2010. jan. 3. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem "kell" pénzt adnod.Ha fogadott orvosod van,aki akár a szabadidejében is bemegy levezetni a szülésed,azt előre megbeszéled vele,és adsz neki pénzt.De ha ügyelet orvosnál szülsz,neki nem kell adnod.Én 3x szültem ügyeletes orvosnál,nem adtam pénzt,és semmi hátrányom nem származott belőle.
2010. jan. 3. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha van fogadott orvosod, akkor ki kell fizetned azt az összeget amiben megegyeztetek, ha nincs fogadott dokid, és ügyeletesnél szülsz, akkor nem kötelező.
2010. jan. 3. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
18:21-es vagyok. Amúgy én is ott fogok szülni ügyeletesnél, mert oda tartozom, és én sem szándékozom pénzt adni. Erre most sajna nincs keret.
2010. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!