Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés óta iszonyatosan ki...

Szülés óta iszonyatosan ki van cserepesedve a szám. Más is tapasztalt ilyet? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Csak az alsó ajkam száraz, a felső nem, és nem is nagyon vagyok utcán, hogy a szél kifújta volna. Szóval biztos hogy nem külső hatásra ilyen. Vettem tegnap babylove mellbimbókrémet, és azon is írják, hogy a száraz szájat is lehet kenne vele. Nem véletlenül írják rá gondolom. De mitől lehet.

Annyira cserepes, hogy állandóan rágom, és húzom le a bőrt, ami persze kisebesedik utána... már unom.


2010. jan. 3. 14:45
 1/7 anonim ***** válasza:

Üdv a klubban. :o)

Én amúgy is száraz bőrű vagyok, terhesség és szoptatás alatt ez mindig fokozódik. Szerintem a hormonális változás az oka, mint mindenek ilyenkor...

A babylove krémet még nem próbáltam, pedig sok dm-es cuccot használunk. Jó?

A Bepanthen egyébként nem rossz, csak az íze...

Szerintem nincs nagyon mit tenni, de mások véleményére is kíváncsi vagyok... remélem hamar kitavaszodik!

2010. jan. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :o) Még csak tegnpa este óta próbálom, elég jónak tűnik. Fellazítja a bőrt, ma persze szopi közben mit csináltam? Megint "lerágtam" a számról a fellazult bőrt, így be is szakadt. Kenhetem megint... Én korábban neogranormonnal prbáltam kenni, annak is rossz volt az íze. Ezzel a krémmel nincs ilyen gond, de hogy mennyire hatásos.. még nem tudom.
2010. jan. 3. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Lehet ki vagy száradva.
2010. jan. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó azt kérdezte, amire én is gondolok.
2010. jan. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Elvileg igen. Nem számolom, de minden szopinál megiszok 3 deci vizet, meg közben is egy-egy pohárral (3 decis), meg a szopis tea 1 liter minimum, van hogy kettőt főzök. Lehet, hogy még többet kéne innom?
2010. jan. 4. 17:33
 6/7 anonim ***** válasza:
Ucsó előtti vagyok, szerintem keveset iszol. Én is ki voltam tikkadva mindig mikor szoptattam.
2010. jan. 4. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki az aloe verát,csodákra képes!
2010. jan. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!