Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon fogok szülni, kérhetnék...

Edus83 kérdése:

Vácon fogok szülni, kérhetnék tapasztalatokat Dr Szaniszló Zsoltról milyen volt, hogy vezette a szülést?

Figyelt kérdés
Kérlek minél többen írjatok!!!!Köszönöm.
2010. jan. 3. 08:39
 1/6 anonim válasza:

szia! 2007-ben szultem ott, de nem Szaniszlonal, hanem a Dubecznel. na, o nagyon kis mezesmazos, de az ara is megvan. na es, ha barmi gond van mar nem vallal. baratnom mondja Szaniszlo nem olyan mezesmazos, de nagyon rendes es pontos es ugyes. o ajanlja nagyon.

a szuloszoba, amugy tuti, modern. beontes nincs, borotvalas az van. es a kitolashoz fektetnek.

a gyermekagyas osztaly okes, bar a furdo lehetne tisztabb, de jo szobatarssal, hamar elmegy a 3 nap. a csecsemosok nem tul segitokeszek, de ha a nyakukra jarsz es egy kicsit hatarozottabb vagy megmutatjak a dolgokat. konnyu szulest es sok oromet a babadhoz!

2010. jan. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm:))
2010. jan. 4. 15:34
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem ő nem túl szimpatikus emberileg,de azért biztos jó orvos!
2010. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kérlek , a kérdésre válaszolj ha van tapasztalatod.
2010. jan. 6. 13:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia:)engem császároztak és ö is jelen volt.Rosszat nemtudok rola mondani és akikkel beszéltem azok csak pozitiv dolgokat.
2010. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM:))
2010. jan. 6. 18:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!