Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miskolcon a Semmelweisbe mit...

Miskolcon a Semmelweisbe mit kell vinni a babának? Rucira, pelusra, ilyenekre gondolok. Mindent adnak, vagy mindent vinni kell?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogyan készítsem a csomagomat.Ja, és azt tudja valaki, hogy mikor költöznek vissza? Bár gondolom a szokások attól nem változnak, hogy nem a helyükön vannak. Vagy igen?
2010. jan. 2. 21:16
 1/3 anonim ***** válasza:
HA JOLTUDOM 15IG KELL! VAGYIS IGY IGÉRTÉK MÉG 5 HETEM VAN DE SZERETNÉK OTT SZÜLNI! védönöm szerint vigyek vagy 10 db pelust meg ruhát maibe haza hozom mert amig bent vagyunk addig a korházi ruha vanrajtuk!sajna ennyit tudok !4még elsö babás vagyok neked mennyi van még hátra?,35hetes mami
2010. jan. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Pelenka - csak napi 4 darabot adnak. Vagy 10 darab legyen tartalék bent.

Bimbóvédő - ez már csak ott derül ki, kell-e, de nekem azt is adtak, amíg a párom be nem hozta a sajátomat. Viszont a sajáthoz nem adnak sterilizálót.

Betét - csak gátmosás után kapsz, amúgy nem.

Evőeszközök - pohár, esetleg tányér.

Ásványvíz! - Tea van a folyosón, de víz legyen bent neked.

Papucs, köntös.

Minden mást adtak. Még hálóinget is.

Cumisüveg, cumi, babavíz feketelistás, mivel baba-barát a kórház, de én eldugtam bent, mert az én babám szomjas volt, mai napig igényli a vizet.


ez volt már kérdés ezeket irták elözö vagyok beirtam hogy miskolci korház a keresöbe és ott volt

2010. jan. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Én még csak 32 hetes vagyok, de már elkezdtem összerakni a kórházi csomagot, csak elakadtam a babadolgoknál.
2010. jan. 2. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!