Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha majd normális ütemben...

Ha majd normális ütemben tágulok, akkor is tágit kézzel a doki?

Figyelt kérdés
2010. jan. 2. 16:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor nem hiszem.
2010. jan. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát ez szerintem orvos függő. Gondolom van orvosod, kérdezd meg tőle hogy ő rá szokott e segíteni a tágulásra így kézzel?

Nekem mondjuk nem volt dokim. Az első babámnál teljesen rendes ütemben elég gyorsan nyilt a méhszáj (meg már hánytam is ami annak a jele hogy jól tágul) és hozzám se nyúltak ilyen téren.

A burkot kellett repeszteni, mert nem repedt meg magától.

A lányomnál (második baba) itt a betöltött időponttól másnaponta vizsgáltak és hát jól megvizsgáltak hogy nyíljon még (kellemetlen volt,) viszont délutánra jöhettem is vissza mert úgy beindultak a folyamatok hogy 4re már meg is lett a lány.

Szóval egyrészt jó volt mert felgyorsította az eseményeket, másrészt meg msáoktól hallottam hogy nagyon fáj ahogy kézzel tágítanak.

2010. jan. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én is úgy hallottam hogy nagyon fáj , ezért is kérdeztem . köszi!
2010. jan. 2. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Engem nem tágítottak kézzel -kétszer szültem, nem túl gyorsan, de nem bántottak szerencsére :))
2010. jan. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem a külső méhszájam nem akart teljesen eltűnni,próbálkozott a doki kézzel,de ha nem mondja mit csinál észre se veszem olyan fájásaim voltak,sajnos csak nem tűnt el teljesen a méhszáj :S
2010. jan. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia, ez doki függő, én nagyon gyorsan tágultam első szülés és 2 óra alatt ki is tágultam teljesen, mégis minden félórában megvizsgált a doki és tuti tágított kézzel, mert azt hittem ott helyben kiszedi a gyereket úgy fájt...de szerintem ezt meg tudod beszélni a dokival,mert amikor utoljára mondta nekem hogy na még megnéz egyszer akkor én határozottan elutasítottam és nem is erőltette a dolgot, utána már mentem a szülőágyra!
2010. jan. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!