Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vácon Dr. Szaniszló Zsoltnak...

Edus83 kérdése:

Vácon Dr. Szaniszló Zsoltnak kevés ha 50ft-ot adunk szülésnél?

Figyelt kérdés
MÁR MEG KÉRDEZTÜK TŐLE MENNYI LENNE, Ő AZT MONDTA NEM MOND ÖSSZEGET MI DOLGUNK MENNYIT SZÁNUNK NEKI!!!ÉS MI ENNYIT TUDUNK SZÁNNI MERT A SZÜLÉSZ NŐNEK IS SZERETNÉNK ADNI!!
2010. jan. 2. 10:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

15-20 ezret "szokás" adni a szülésznőnek.

Amúgy adj annyit, amennyit TUDSZ.

2010. jan. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy értettem, hogy fogadott orvosa a kérdezőnek a dokibácsi. Akkor meg szerintem illik neki adni valamit, ha mondjuk külön bejön miatta... Én attól tenném függővé, hogy pl a műszakjában szülök, mikor úgyis ott kéne lennie, vagy mennyit van ott velem, csak épp beesik a végére, vagy "felügyeli" az egészet. Császároz, vagy csak összevarr, miután a szülésznő világrasegítette a babát.Na meg persze hogy hogyan viselkedik velem. Nekem fogadott szülésznőm volt és neki külön kellett bejönnie, mert épp szabin volt mikor szültem, de intézett külön szobát, stb. Így többet adtunk neki, mint először gondoltam, mert többet tett a vártnál. A másik szülésnél a férjem adott a szülésznőnek, aki nem volt fogadott én hiába mondtam, hogy ne, mert bunkó volt velem, amíg a párom be nem jött (ordítozott, nem akart fájdalomcsillapítót adni, közölte, hogy előbb gondolkodtam volna azon hogy kell e nekem gyerek, mert a szülés bizony fáj)Na mindegy elkalandoztam...Szóval az 50 000 bőven jó szerintem. De ha ez nagy teher nektek, akkor a 30 000 is megfelelő.Nem mindenki milliomos sajnos.
2010. jan. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Általában a vizsgálati díj 10szeresét szokták adni a dokiknak szüléskor. De ez sok mindentől függ, hogy mennyit adsz. Mennyit van veled szülés közben, hogyan viselkedik, milyen szülés, tehát mennyire vagy vele megelégedve. De ha ennyit tudtok, akkor e miatt ne érezd magad rosszúl. Hidd el, nem fog éhen halni és ha normális ember, akkor megérti, h nem tud mindenki 100ezreket rákölteni.
2010. jan. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

én 2óra alatt szültem meg(1.baba)és a fogadott dokimnak adtam 30ezret-ennyit kért-(Kecskamét),a szülésznőm nem volt fogadott-korrekt volt-ő 5000ft kapott és nagyon hálás volt.úgyhogy szerintem kicsit sok az 50ezer,de ti tudjatok mennyit szántok rá...én a helyedben pelusra költeném,mert ugye abból sosem elég...

sok boldogságot!

2010. jan. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Ha nem fogadtál szülésznőt,akkor nem kell neki pénzt adni.Én is Vácon fogok szülni.Te mikorra vagy kiírva?
2010. jan. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szia!

A 11.51-es vagyok:) A húgom,júniusban szült Ő nem fogadott most szülésznőt, mert nem volt rá kerete, de egy kis csomagot adott a szülésznőnek( csokik voltak benne és egy kis plüss kutya), nagyon Örült annak is a szülésznő!!!(hozzá kell tenni: Tündéri, aranyos volt a hölgy:):))

2010. jan. 5. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Mondjuk ez hülyeség, mert ha a fogadott orvosod vezeti el a szülést, akkor minek adnál a szülésznőnek? Megha császár lesz, akkor adsz a műtősfiúnak, altató orvosnak? Mikor kijöttök, akkor a csecsemősnővéreknek (mert biztos nem egy lesz), gyerekorvosnak meg az ápolónőknek?

És utána meg szidod az egészségügyet meg a pénzéhséget, holott pontosan a páciensek képzelik pénzosztónak magukat.

Az orvosnak pedig nyilvánvaló függ attól, mikor van a szülés, sima vagy császár, milyen a hozzáállása stb. Az 50000 forint bőven elég, azzal jól megfizeted. Ja és attól is függ, mennyit adtál a terhes gondozásért, mert én pl (csak a kötelező) négyszer voltam nála, ötezer forint volt egy vizsgálat. De van aki már terhesgondozáson ott hagy egy százast. Mert az orvos már abba belekalkulálja a szülés díját is.

2010. jan. 5. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Február 8ra vagyok ki írva:))!!
2010. jan. 5. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!