Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik a Szent Istvánba szültek...

Akik a Szent Istvánba szültek mostanában, adnátok nekem tanácsot?

Figyelt kérdés
Mennyi kisruhát vigyek, milyenekre van szükség? Meg mondjuk pelenkát kb. mennyit használtatok? Magatok részére mondjuk betétet? Tudom, hogy teljesen változó, de általános véleményekre vagyok kiváncsi. A férjem külföldön van, és úgy kell pakolnom, hogy nem biztos, hogy tudnak majd minden nap valamivel szaladgálni hozzám. Nem nagyon akarok kihagyni semmi!
2010. jan. 1. 12:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Tudni fogod ne aggódj. Nem lehet összetéveszteni semmivel.

Vérezni kezdtem délután egykor, erre én beparáztam, fehívtam a férjemet, hogy jöjjön haza, mert vérzek, fájások még nem voltak ekkor. Mire hazaért már enyhék voltak. Bementünk a kórházba, ctg semmit nem mutatott, a méhszájam viszont 3cm volt (tágulási vérzés volt, semmi komoly), de hazaküldtek, hogy ebből két nap míg baba lesz. Hazajöttünk, akkor már kezdtek erősödni, rendszereződni, de nem volt olyan vészes. Aztán este 9-kor hívtuk a mentőt. Fél 10-kor kerültem a szülőszobára 7cm-es méhszájjal, 22.25-re megszületett a kisfiúnk. Engem nem annyira viselt meg a szülés, pedig még érzéstelenítőt sem kaptam (visszagondolva felesleges volt tényleg, de én akkor másképp éreztem a dolgot abban az órában), de a babámat igen, az Apgarja először 7/10 volt, ambuballonos befújással feljavították 8/10-re.

Engem a legjobban az viselt meg, hogy csak egy puszira és egy fényképre hozták vissza a babát, aztán elvitték melegedni reggelig. Pedig nagyon vártam már az első szoptatást.

A férjem benn maradt velem éjjel fél kettőig, de mielött hazajött meg szerette volna nézni a kisfiúnkat, és senki nem volt a csecsemőrészlegen, aki megmutatta volna!! Így ő is csak szülés után látta, mint én. De reggel már megkaptam, pirospozsgás pofival, amit jól összekarmolt a hatalmas körmöcskéivel.:)

Ki lesz a szülésznőd?

2010. jan. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia!

Megszületett már a kisbabád??:)

2010. febr. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szia! Igen megszületett január 30-án, egy csodaszép kisfiú! Imádjuk, és nagyon boldogok vagyunk. Egyébként minden rendben volt a szülésnél! :-)
2010. márc. 12. 10:55
 14/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Nagyon, de nagyon gratulálok!! Sok-Sok boldogságot kívánok nektek!

És milyen volt a szülés? Apuka ott tudott lenni végül? Mesélj kicsit ha lesz időd.:))

2010. márc. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!