Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A baba okmányait ti hogy...

A baba okmányait ti hogy kaptátok meg szülés után? (anyakönyvi kivonat, TAJ kártya, lakcímkártya)

Figyelt kérdés
Bocsi, lehet nem ide illik a kérdés, de gondoltam van itt olyan, aki nem rég esett át ezen. Szülés után a kórház anyakönyvvezetője megkeres, elkéri az okmányokat és ha jövünk haza megkapom az anyakönyvi kivonatot? Lakcímkártya, TAJ kártya, adókártya? Nekem kell utána járni vagy az is automatikusan jön postán? Nálatok hogy volt? Köszönöm!!!

2014. máj. 30. 10:11
1 2
 11/11 anonim válasza:

Nekem rossz TAJ kártyát postáztak (más gyerek neve szerepelt). Nagyon kellemes volt érte bemenni a XIII. Teve utcába, szoptatás az autóban és miegymás. De legalább nem kellett sokat várni, sorban állni.


(Ugyan XIII. kerületi állandó címre postázták, de nem ott laktunk akkor.)

2015. jún. 24. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!