Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első baba császáros...

Akinek az első baba császáros volt és utána a következő is, annak milyen volt a második császár után?

Figyelt kérdés
Igaz, h sokkal tovább tart a felépülés és fájdalmasabb is?
2014. máj. 29. 14:29
 1/8 anonim ***** válasza:
2 császárom nekem ezerszel jobb volt, elsővel éreztem ahogy rángatják a babát és ahogy pakolgatnak a hasamra valamit, nem fájt csak furcsa volt, műtét után a kórházban és itthon is azért pár hétig meg kellett tervezni a felkelést. A 2 császár ikerterhesség miatt volt és semmit nem éreztem, az első felkeléstől nagyon féltem , de sokkal jobb volt mint az első gyerekkel, a kürházban töltött napok alatt is a gerincem jobban fájt mint a vágás, 4. napon hazajöttünk és már aznap pakolgattam, a következő nap már porszívóztam is.
2014. máj. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem 3 császárom volt, a 3.-nál volt komplikáció is, mégis nekem az első után volt a leglassabb a felépülés, és a fájdalom is nagyobb volt utána, mint a másik kettőnél.
2014. máj. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem a 2. sokkal rosszabb volt. elsőnél semmi fájdalmat nem éreztem az első felkelés után, másnap simán felsétáltam a 3. emeletre, 4 nap múlva babakocsit cipeltem,stb..

a 2.-nál alig bírtam ellátni a gyereket.nem tudom,hogy számít-e, de kövérebb is voltam és nagyon sok vért vesztettem a műtétnél.

2014. máj. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem sokkal sokkal könnyebb volt a második császár után! Én is ezt olvastam, hogy nehezebb lesz egyébként. :)

Az első után még be is lázasodtam. Itthon is sokáig csak vánszorogtam, beletelt kis időbe, hogy az oldalamon tudjak aludni.

A második után meg a kórházban utolsó nap törökülésben szoptattam. :D (1 hétig voltunk benn) Plusz tudtam már ott az oldalamon aludni. Itthon már egész fitt voltam.

Hihetetlen volt a különbség a kettő között...

2014. máj. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én mindkettőből pikk-pakk felépültem. Az fájt marhára mindkettőnél, amikor először fel kellett kelni. Utána mindig jöttem-mentem, nem nagyon ültem. Aludni simán tudtam.

Tudod mi fájt a legjobban a másodiknál? Hétfőn du. 1-kor szültem, este meg néztem a Showder klubot. Na, amikor röhögtem, az kegyetlenül fájt. Esküszöm, ez volt a legrosszabb.

2014. máj. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másodiknál nehezebb volt a felèpülès nagyobb volt a baba ès komplikáciok is voltak. De nem volt vèszes.
2014. máj. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Második sokkal sokkal jobb volt, már tudtam mire számíthatok, ráadásul nem is vajudtam előtte. Sokkal hamarabb felépültem.Ami rosszabb volt az a szoptatáskor a görcsök,d azt mondják is,hogy minnél többször szül alaki annál erősebbek az összehúzódások szoptatáskor!
2014. máj. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a másodiknál maga a seb kevésbé fájt és sokkal hamarabb felépültem, viszont az utófájások szoptatáskor sokkal rosszabbak voltak.
2014. jún. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!