Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent Imre kórházban szeretn...

Timea2014 kérdése:

A Szent Imre kórházban szeretnék szülni. Valóban létezik olyan, hogy csak úgy beállítok azzal, hogy én ma szülni jöttem?

Figyelt kérdés
Egy orvos és egy szülésznő, azt mondta nekem, hogy azt is felveszik, aki nem oda járt terhesgondozásra és nincs fogadott orvosa sem ott, így az ügyeletes orvos és szülésznő látja el. Van valakinek ilyenről tapasztalata? Előre is köszönöm a választ!

#Szent Imre #ügyeletesnél szülni
2014. máj. 22. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Ne szeress ott szülni. Nem javaslom.
2014. máj. 22. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem kötelességük így ellátni! Ha csak nem a kitolásnal tartasz már, tehát konkrétan szülsz, csak vajjúdsz, akkor kipenderítenek és elzavarnak a területileg illetékes kórházba. Ha mindenképpen a Szent Imrébe akarsz szülni, vagy az utolsó pillanatban érj oda (ha tudsz), vagy fogadj orvost.
2014. máj. 22. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sokan ajánlották a Szent Imrét, voltam is bent és sok szempontból meg is felel, úgyhogy fogadok fel orvost.
2014. máj. 22. 23:08
 4/5 anonim ***** válasza:

igen, ha van szabad kapacitásuk és nem koraszülött a baba, akkor fogadnak bárhonnan.


n most fogom a 3.at ott szülni. szerintem nagyon jó orvos.-szülésznő csapat van ott, csak a csecsemősrészlegen vannak gondok, persze, ott sem mindenkivel, de azért ott halászni kell a kedves, segítőkész nővőrkéket.

2014. máj. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké, akkor elmondom, de nem akartam. egy ismerősö felesége szült ott. Igaz fogadott doki nélkül, de 41 órát vajúdott, nem akarták és nem is császározták meg, aminek az lett a vége, hogy a baba agyvérzést kapott szülés közben. Átvitték a SOTE-ra, ahol ellátták a babát. Mai napig járnak vele fejlesztésekre és babakorában két agyműtéten esett át. Nyiván fogadott dokinál más lesz a helyzet.
2014. máj. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!