Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen mostanában a Szent...

Milyen mostanában a Szent Imre kórház szülészete mostanság?

Figyelt kérdés

Budapesten!

Gondolok itt dokik, csecsemősök ,miket kell vinni a csecsemőnek ,papírok!

Házasság esetén elég a személyivel igazolni mi lesz a baba családineve?

Köszönöm előre is


2014. ápr. 20. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Házasság esetén a házassági anyakönyvi kivonat kell, mert azon szerepel, hogy mi lesz a gyerek neve, ugyanis több verzió létezik (apa családneve, anya családneve, kettő kötőjeles kombinációja). Ezt igazolni csak ezzel tudod.
2014. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az oké csak itt varjálnak nekem és össze vissza beszélnek itt a Gyakorin ,hogy 1 hónapnál nem lehet régebbi meg ilyenek ,hát agyam eldobom csütörtökön házasodtunk össze ,és októberben születik a baby ,tehát akkor kell kikérnem frisset??Hiszen felvettem apa nevét simán nekem is az a nevem ami a babának lesz!!
2014. ápr. 20. 19:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, frissen kell kikérned, ott ez a szabály, így kérik.

Az egy dolog, hogy te tudod, hogy mi lesz a neve, de attól nekik kötelességük megbizonyosodni arról, hogy igazat mondasz - ezért vannak hivatalos okmányok.

2014. ápr. 20. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Januárban szültem ott, nem kell friss házassági anyakönyvi, és ez tuti, szülésznőm mondta, régit vittem, teljesen jó volt. Annyi van csak, hogy ha régit viszel, akkor ők leellenőrzik, hogy házasok vagytok-e még. Mi itt házasodtunk a kerületben, így nem is vitte el az anyakönyvvezető, hanem csak felírta a számát, mert úgyis ellenőrzik.

Szülésznők, orvosok jók, nekem bejött a szülészet, mondjuk volt fogadott dokim és szülésznőm. A csecsemősök nagy része nem volt kedves, de egy aranyossal találkoztam azért, az ottani védőnő nagyon aranyos, és tényleg hasznos tanácsokat adott. A csecsemősök minden babának tápszert nyomattak, a védőnő szoptatáspárti. Babának pelus kell és törlőkendő, textilőelus a pelenkázáshoz, popsikrém volt ott, de azért én vittem, állítólag néha elfogy. Vihetsz ruhát is, de egyszerűbb, ha kincstáriban van. Mondjuk ha kakis lesz csúnyán nézhet a csecsemős.

2014. ápr. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!