Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha az előző szülésem császár...

Ha az előző szülésem császár volt kérhetem hogy most is az legyen?

Figyelt kérdés

3. babámat várom, az első 5 éve normál úton született 28 órás vajúdás után, nem tágultam, keserves volt.

A második 3 éve farfekvés miatt császár lett ami nekem szintén pokoli élmény volt.

Szeptemberre várom a 3. babámat, az előző császárra hivatkozva kérhetem hogy ez is az legyen? Sokat gondolkodtam és olvasgattam minek milyen kockázatai vannak és én normál szülést ezúttal nem szeretnék, valamint az elkötést is kérvényezném műtét alatt...


2014. máj. 20. 13:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem simán lehet kérni, főleg, ha saját dokid van.
2014. máj. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
6%
Magánorvoshoz járok, de itt nem lehet orvost fogadni...
2014. máj. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fogadott dokim volt (ugyanaz mint az első szülésnél, ami sürgősségi császállal végződött), másodiknál én kértem tőle, hogy inkább császár legyen. Az is lett.


(jöhetnek a piros kezek...)

2014. máj. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Kérni bármit lehet, aztán az orvos majd dönt, kis hálapénzért megoldja hogy legyen ok a császára.
2014. máj. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Protokoll szerint császár után az anya kérését is figyelembe kell venni a döntésnél. Nyilván az orvos dönt, és az anya kérése nem egyértelmű indikáció, de figyelembe kell venni.
2014. máj. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!