Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi lesz azokkal akik 2010...

Mi lesz azokkal akik 2010 május 1 (onnantól 2év gyes) körülre vannak kiírva? Van aki rásegít?

Figyelt kérdés
Biztos rengeteg császár és megindított szülés lesz ezen dátum körül, nem? Aki benne van mit tesz? Beszéltetek ezügyben az orvossal? Kinek mi a véleménye? Érdemes pár héttel egy évet nyerni? Nem tudom én mit tennék ha ilyen helyzetbe kerülnék?!
2009. dec. 28. 22:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Bocsi,de most,hogy jönnek ide az amerikaiak?Ott teljesen mások a körülmények!!!
2010. jan. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
en is majus 6.-ra vagyok kiirva, de biztos nem tennek semmit, hogy elobb bujjon ki. inkabb tokre parazok attol, hogy nehogy koraszulott legyen. maradjon addig bent, amig neki ott jo. 26 ezerbol ugyse funa sokra, szoval visszamennek ket ev utan mindenkepp. az elsovel is csak masfel evig voltam otthon es megis minden jol alakult.
2010. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Sokan írjátok, hogy úgy is vissza kell mennetek dolgozni,az addig rendben is van, de azért a mai világban az is sokat jelenthet,hogy a 3. évben kapod a fizud mellett a 25e ft gyest. Ami sajnos szintén megszűnik.

2010. jan. 6. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!