Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tatabányai kismamák! Kihez...

Tatabányai kismamák! Kihez jártok magánrendelésre, kinél fogtok szülni? Mennyiért jártok a magánrendelésre, és mennyi lesz a szülés?

Figyelt kérdés
2009. dec. 28. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! Nem biztos, hogy segítség leszek, de... Én Roykó doktornőhöz járok, nagyon megbízható, kedves, türelmes, sok-sok év tapasztalattal. Egy hibája van, június után nem vállal szülés, és július 6 körül szülök:( Vannak jó dokik a kórházban, érdeklődtem. Nekem Varga Zsolt nagyon szimpatikus. Nem tudom, hogy felkérek-e valakit, mert akiket eddig hallottam, min. 100.000,- forintot kérnek, plusz a "szülésznőjüket" is ki kell fizetni. Én ennyit már nem engedhetek meg magamnak. Barátnőm 2 éve Varjú doktornál szült, akkor 50.000,- Forint volt az orvos, 20.000,- a szülésznő.

Én is várom mások tapasztalatait, hátha.

Egyébként hány hetes vagy?

2009. dec. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!


29+4 hetes vagyok. Volt fogadott orvosom már, a Pazár Dániel, de ő egy pénzéhes, bunkó... bocsánat... nem jellemzem tovább.

És én sem tudok kiadni 100 000 forintot erre. Érdekes, hogy ha nem kapnak pénzt érte, akkor nem végzik lelkiismeretesen a munkájukat.

Szeretnék találni egy kedves, türelmes,emberséges, megbízható orvost, akinek nem a pénz az első. Tudom, álmodik a nyomor :))

A Málik Zoltánt nagyon dicsérik. De én Őt nem ismerem.

A Roykó doktornő nagyon kedves, de nagyon drága.

Te mennyi idős vagy?

2009. dec. 28. 13:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Én ismerem a Pazárt... Ugyanaz a véleményem, mint Neked.

Félidősen hagytam ott, mert... nem mesélem el inkább.

Elmentem sztks alapon a dr.Ördög Istvánhoz. Igaz, ő Szőnyben szülész-nőgyógyász.De nagyon ott van a toppon!

És Tatabányától nincs messze Szőny.

Én csak ajánlani tudom a dokit is, a kórházat is, mert nagyon pozitív tapasztalataim vannak! Ellenben Tatabányával.

Ja és tavaly 30 volt a szülés a dokinál! És sztks alapon jártam hozzá, de szüléshez felfogadtam.

2009. dec. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én még csak 13 hetes vagyok. Érdekes egyébként, hogy amikor a védőnőmnél voltam, akkor 2* is rákérdezett, hogy biztosan Tatabányán akarok-e szülni és Szőnyt ill. Budapestet ajánlgatta. Elég sok kismamája másik városban szül. Egyébként a Tatabányairól elég sok rosszat hallottam.

Első

2009. dec. 29. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én augusztusban szültem Tatabányán.Én a dr.Pálos Lajosnál szültem, ő volt a fogadott dokim.Magyon meg voltam elégedve vele.A következő babámnál is őt szeretném megkérni!Végig bennt volt a szülésnél és segítőkész volt.Az árai pedig szerintem teljesen reálisak..Ő Tatán rendel egyébként magánban..

2009. dec. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én most fogadtam meg Tatabányán dr. Tekse Istvánt. Nagyon jókat hallottam csak róla, az én tapasztalatom is az. Egyáltalán nem pénzéhes és nagyon törődik az emberrel. Szóval csak ajánlani tudom mindenkinek. Nekem császárom lesz, ez már tuti, mert nem fordult be a pici, és már nem is fog. 33+4 vagyok. Eddig terhesgondozásra dr. Lollok Zoltánhoz jártam, akiről szintén csak jót tudok mondani, de ő már nem vállal szülést. Az elején én is Pazár doktornál kezdtem, és osztom az előttem szólok véleményét.
2009. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fiknerné tósoki vand ***** válasza:
kedves kismamák !én komáromban szülltem dr dioszegi bernadettnél.én iszonyatosan meg voltam vele elégedve.nem volt drága nem pénzéhes,nagyon higénikus.én őt ajánlom mindenkinek.
2011. jan. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!