Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Dr. Seres Andreáról szeretnék...

Dr. Seres Andreáról szeretnék érdeklődni (Nyíregyháza). Mennyi nála egy szülés, és milyen volt? Ha valaki hozzá jár a magánrendelésre akkor automatikusan bejön a szülésre vagy akkor is fel kell kérni?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Seres Andrea...vigyázz, nehogy akár véletlenül is letegezd, ha magázódtok...nagyon ki tud rá akadni. Az sem számít, ha nem vagy éppen magadnál a kéjgáztól... Mást nem tudok róla...Dr. Gál Jánost ajánlom, nagyon kedves, jó szakember, nyaralásból is eljött aug. közepén hajnalban szüleszteni, a hangja megnyugtató és tényleg odafigyel Rád, Rátok még szülés után is.
2009. júl. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én pont Gálról hallottam mindenfelől rosszat:régen nagyon dicsérték, de sajna neki sem szól már másról az egész, mint a pénzről.

Seres Andreáról sok jót hallottam, de állítólag nagyon hangulatember.

Én Fábiánhoz járok, de lehet a végén Debrecenben szülök meg doki nélkül, mert semmi előnyöm nincs a fogadott orvossal(ráadásul osztályvezető főorvos).


Nagyon dicsérik Pószt és Molnár Balázst. Irtó lelkiismeretesek, és MÉG nem pénzéhesek...

2009. aug. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. 3 éves szültem a Gálnál, velünk rendes volt. Lehet, hogy azóta változott...de a Serest elkerülném messziről.
2009. aug. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Róla nem hallottam olyat, hogy nem ment be a szülésre. Én Orosz doktorhoz járok. Igaz, hogy sokat kér,de eddig nagyon türelmes és jó szakember. Két olyan kolléganőm is hozzá jár, akiknek évekig nem sikerült a bab. Aztán átpártoltak hozzá és mind a kettőnek egy éven belül sikerült a kicsi.
2009. aug. 18. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én Adorjánhoz jártam, igaz már 7 éve. Még Oroszt ismerem, az tényleg kedves, és még Medve is jó.

Nők közül vmilyen Judit, anyám járt hozzá, ő is kedves orvos.

2009. aug. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én nagyon tudom ajánlani Dr. Seres Andreát. Nagyon jó orvos,nekem kiváló ember és orvos,lelkiismeretes,kedves ,aranyos nő.

Magánrendelésén 7000 Ft kér,de a szülés 50 ezer Ft. Korrekt ár,mert például Orosz doki,meg Sipos is drága( Sipos 80 ezret kér).

Én 38 hetes vagyok,tehát már nincs sok hátra. Sajnos már megfogadni a doktornőt nem tehetem. De őszintén elmondtam neki,és értékelte,hogy őszinte vagyok. Baj volt a magzatvízzel a legutóbbi találkozzásunkor,és behívott magához a kórházba,mert ügyeletes volt,hogy ha kell akkor meginditja a szülést. Megvizsgált,és minden rendben volt,még a kis szerelmem nem születtik meg hamarabb.

2009. szept. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!