Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt valakinek programozott...

Volt valakinek programozott szülése? Milyen volt? A magas cukor miatt, úgy néz ki az lesz!

Figyelt kérdés
2014. ápr. 9. 14:50
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem terminus túllépés miatt volt. Burokrepesztés, oxitocin. Három és fél órás, könnyű és szép szülés. Ezerszer inkább ezt választanám, mint az elsővel a fél napos szenvedést. Mondjuk tudtam, mire számítsak, az is sokat segített.
2014. ápr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kaptal fajdalom csillapitot? Hogy tortentek a dolgok?
2014. ápr. 9. 15:39
 3/7 anonim ***** válasza:
Ismerosomnek 3 hete inditottak (1. baba), nagyon megszenvedett vele. Szerencsere a picivel minden oke, neki viszont lettek problemai. Azt mondts soha tobbe nem szeretne meg egy inditott szulest. O fsjasgyenge volt, ami csak akkor derult ki, amikor a legnagyobb oxitocin adagtol is csak enyhe fajasai voltak.
2014. ápr. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Miert szenvedett? En EDA-val fogom kezdeni, majd utanna aranylag termeszetesen inditjak, majd utanna jon au oxi es 4 ujnyinal repesztenek burkot. A doki azt mindta kb. 4 ora. Nekem a 2. babam.
2014. ápr. 9. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Ismerosomnek is igy volt a terv. Mar az elejen bekotottek az Edahoz a tut, hogy amikor szukseges a fajdalomcsillspitas mar tudjak is adni. Sajnos rossz helyre szurta az aneszteziologus, igy szinte semmit sem hatott. Egyebkent jo dolog az Eda, ha jol szurjak. Elsonel en is kaptam, megvaltas volt :) 3as voltam
2014. ápr. 9. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Rendes EDA-ra nem volt idő, kicsit gyors lett a vége. Teszt adagot kaptam csak. EDA mellett jellemző a fájásgyengeség, így én azt csak akkor akartam, amikor már nem bírom. Mivel azt mondták, hogy még van idő, kértem. Mire beszúrta, már jött is a baba:-D
2014. ápr. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Az én orvosomnak hála istennek nagy gyakorlata van az EDA-ban. Eddig még csak 3 nő nem kérte a gerincérzéstelenítést nála és már több ezer szülést vezetett, úgyhogy remélem szerencsém lesz.


Az első szülésemet végigszenvedtem, és most nem szeretném, ezért is akarok kérni.

2014. ápr. 9. 18:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!