Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nőgyógyászt keresnék Pécsen,...

Nőgyógyászt keresnék Pécsen, aki a Megyei kórházban dolgozik, de a magánrendelője is jol felszerelt(ultrahang). Ki ilyen?

Figyelt kérdés
Csak azért vagyok ilyen mert már voltam olyan orvosnál ami szó szerint szörnyű volt! légyszi aki tud segitsen! köszönöm!
2008. júl. 25. 09:05
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Dr Domány Balázs a megyei kórház vezető szülésze..nagyon profi , én is hozzá járok. Most ugyan aug 11.-ig szabin van, de a megyei ambulancián rendel hétfőnként bent a kórházban, esetleg felkeresheted a magánrendelőjében, ami a szabadság utcában van, de utána kell nézned, mert ott én még nem voltam. Azt mondta ne menjek a magánrendelésére, mert itt ugyanazt ingyen meg tudja csinálni, tehát nem is túl anyagias, csak ajánlani tudom. Kicsit laza a szövege, de nekem ettől csak könnyebb. De akárhova mész a 18. heti genetikai uh-t mindenképp az édesanyákútján csinálják.

írhatsz privit ha van kérdésed. Ha esetleg mennél a Dományhoz, akkor mondd a recepción, hogy hozzá jöttél és a védőnő küldött vizsgálatra, ha onnan bejutsz mondd neki, hogy szeretnéd, hogy ő kezeljen és akkor minden .

2008. júl. 25. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Dr. Bédi Bea, én őt ajánlom, nagyon sokan dícsérik. Nekem anyukám ajánlotta, mert én is nála születtem. Nagyon szokták szeretni.
2008. júl. 25. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért ragaszkodsz a Megyei kórházhoz? Én is pécsi vagyok és mégis mentem az orvosom után aki Szigetváron dolgozik, de rendel Pécsett, Siklóson, Siófokon, és Korzármislenyben is. Már hozzá járok 17 éve és nagyon jó emberileg és szakmailag is. Mindent megtett értem és a babámért is. A szigetvári kórházban sokkal jobbak a körülmények, mint itt, és bababarát csecsemős nővérek vannak. Nem akarlak elijeszteni, de én annyi rémes dolgot hallottam a Megyeiről, hogy akkor sem szültem volna ott ha fizetnek érte...... És mivel láttam a Megyei kórház új szülészeti részlegét és a szigetvárit is, ezért hidd el, hogy össze tudom a kettőt hasonlítani minden szempontból. Ha újra szülnék tutira mindent ugyan így csinálnék. Az én dokim honlapja, [link]

Ott a véleményeknél megtalálod az én szülésem történetét is. Csodás kisbabát és könnyű szülést kívánok neked. T.

2008. júl. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!