Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Miért van az hogy eddig...

Miért van az hogy eddig mindent jol mutattot az ultrahang jo idosnek most 41 hetes vagyok de a tegnap ultrahang 36 nak mutattot edig meg nem volt igy sosem?

Figyelt kérdés
Elsö terhesegem és nagyon aggodom mer 41 hetes vagyok ki irt ido pont szerint es ediig az ultrahang is ugyan azt mutata de most tegnap voltm megint uzin ami 41 hét helyet 36 hetet mutataot. Mikkor varhato akkor a szulés még téleg 4 hét ?
2014. márc. 18. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
a flowmetriával minden rendben? nem hasonló dolog volt, a doki szerencsére elkezdte kutatni az eltérések okát és kiderült, hogy hirtelen elmeszesedett a lepény és elkezdett fogyni a baba. Végül 2210 grammal született meg, pedig előtte 2 és 3 héttel 3700 és 3580 grammosra becsülték...
2014. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lepény és a keringés tényleg fontos lenne!


Ugyanaz nézte, ugyanazon a gépen, aki eddig?


Ha 41 hetes vagy, akkor biztos volt már amnioszkópiád is. Tiszta a magzatvíz?

2014. márc. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sulyt es hetet a csontok nagysagabol becsulnek. Az ultrahangon nem latszik, hogy mennyire kover. A csontjai meg nem mennek ossze. Szerintem el lett merve. Szamit a mehlepeny erettsege is. Arra mit mondtak? 10 nappal vittem tul a lanyomat, semmi baja nem volt.
2014. márc. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

BPD-ből és AC-ből becsülik a súlyt általában, és nem a csontokból.

Ha a baba megáll a fejlődésben, az igenis látszik az ultrahangon, hiszen kisebb lesz (vagy nem nő) a haskörfogata pl.

2014. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!