Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Komplikaciomentes terhessegnel...

Komplikaciomentes terhessegnel milyen volt a szules?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tapasztalatokra lennek kivancsi, mert elvileg en veszelyeztetett terhes vagyok de semmi bajom, nem erzek semmit max az elso honapban voltak rosszabb napjaim amikor hajnalban gorcsoltem. Most 25 hetes vagyok es minden eredmenyem tokeletes, nagyon jol erzem magam. Kivancsi vagyok mar a szulesre es varom nagyon!! Nektek milyen volt?? Koszi a valaszokat elore is!!
2014. márc. 8. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem komplikációmentes volt a szülésem, azt leszámítva, hogy 3.trimeszter közepétől már minden bajom volt - de ez vele jár. 38+6 hétre született meg a kisfiam. Reggel 5kor elkezdett folyni a magzatvíz, 6ra beértünk a kórházba. 1 ujjnyira már nyitva voltam kb a 34. héttől, beöntés után fél 9kor megvizsgált a doki és még maradt az 1 ujjnyi.. Szóval oxitocint kaptam és 10:45-kor már ki is bújt a kisfiam 2-3 nyomásra. Onnantól, hogy bekötötték, elkezdődtek a fájások, egyre jobban és baromira fájt, mozdulni se bírtam, hányingerem volt, úgy fordítottak át az oldalamról, mikor már nyomnom kellett a babát. De nagyon megérte.:) És összességében nagyon könnyű szülés volt, Neked is azt kívánom.:)
2014. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Bocsi, komplikációmentes volt a *terhességem.
2014. márc. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első teljesen szabályos terhesség volt, a 39. héten spontán megindult, az is mintha a nagykönyvben lett volna megírva, egyre erősödő és sűrűsödő fájásokkal, de 16 óra alatt viszont nem tágultam semmit, így császár lett.

A másodikkal veszélyeztetett voltam az elején, rendes szülésre készültünk, de sürgősségi császár lett. Szóval nem nagyon van összefüggés.

2014. márc. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Julie S ***** válasza:
Nekem komplikációmentes terhesség után, komplikációmentes szülésem volt. 38+4 hetesen indult, 6,5 óra volt, gátvédelemmel.
2014. márc. 8. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom nektek a valaszokat, remelem minden rendben lesz, mar alig varom hogy a kezemben tarthassam. :)
2014. márc. 9. 09:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!