Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szült már valaki kádban?

Szült már valaki kádban?

Figyelt kérdés
Olyanok tapasztalatit várom, akik kádban szültek, akik nem, és hülyeségnek tartják, azok ne ide írjanak:)

2014. márc. 7. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Vagyok. majd 1 éve.
2014. márc. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az érdekelne, hogy milyen volt? Mennyire volt könnyű szülés? Gátmetszés volt-e? A baba tényleg nem sír fel ilyenkor? Milyen hosszú a vajúdás?
2014. márc. 7. 15:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi,nem láttam hogy irtál. 2.szülésem volt,szerintem könnyű szülés volt. Gátmetszés nem volt.(elsőnél sem). Nem sírt fel:) amikor sírt akkor is csak azért mert pancsizni kellett mennem ill neki is fürdeni kellett.Mert lekakilt amikor a cicimre lett téve. Konkrét fájásokkal tarkított vajudás kb másfél óra volt,amit vízben töltöttem... 11kor mentünk be a korházba, 17:39kor született meg a kisfiunk. 3kor ment el a magzatvíz és utána ki akartam menni szólni anyumnak és a páromnak. De akkor begörcsöltem és csak szóltam hogy elment.Férjem bekísért a szülésznőhöz és egy gyors nst és vízbe bele.. Hu,nagyon jól elllazított..
2014. ápr. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a választ, megnyugtatottál, hogy jó, ha ezt választom:)
2014. ápr. 2. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!