Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Aki nagy babát szült! Nagyon...

Aki nagy babát szült! Nagyon nehéz volt? Sima szülés volt? Mennyivel született? Mennyi idő alatt?

Figyelt kérdés
A 38 heti uh-on 3948 grammra becsülték a kisfiam.A doki teljesen kivan,hogy ilyen nagy már.Lehet,hogy nem tudom természetesen megszülni?
2014. febr. 26. 21:41
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Császárral szültem ugyan,de a szobatársnőm mesélte,hogy nála rendes szülésnek indult,11 óra után látta az orvos,hogy itt már se ki,se be,császározni kell.Nem tudta megszülni természetes úton,4670 gramm lett a babája.

Úgyhogy emiatt ne aggódj,az a gyerek így is,úgyis meg fog születni,benned nem marad,valahogy "világra segítik"...

:)

2014. febr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 41hét+2 naposan indult meg a nagy világba :) 41 heti uh-on 4200 grammra becsülték :) már 38 héttől bent feküdtem a kórházba, és mindenki akivel találkoztam (orvosoktól kezdve szülésznőkig és nővérkékig)azt mondta,hogy nagy babám lesz, és valószínű császár lesz a vége.

9 óra vajúdás után, 4550 grammal és 57 centivel világra jött császárral a kis paszulyom :)

Hatalmas baba volt :D néha belegondolok,hogy fért el bennem egy ekkora gyerkőc :)

Sajnálom,hogy nem tudtam természetes úton megszülni Őt, de én kicsinek bizonyultam ehhez a feladathoz :)

Anyukám a húgomat 1 óra alatt (fájásoktól számítva) megszülte természetes úton, éppen hogy beértek apával a kórházba :D Ő 4100 grammal és 56 centivel született, igaz 3. gyerkőc volt)

2014. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ez meg nem 100%. A baratnomnek is 4 kg mondtak allitolag 3 gepezet szerint is, aztan vegul 3740 gramm lett a fia.
2014. febr. 27. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
68%

Amikor én szültem (császáros voltam, úgyhogy saját tapasztalat nincs), volt egy anyuka, aki kb 50 kg volt a két 25-ös súlyzóval. Pikk-pakk megszülte a 4,6 kg-os gyerekét!

Meg az is lehet, hogy te is császárral SZÜLSZ. Na bumm. Legyetek egészségesek!!!

2014. febr. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
4500 g és 58 cm-rel születtem, anyám állítólag simán megszült, könnyebben mint a nővéremet, aki kisebb volt mint én. 1984-ben még csak textilpelenkába csomagolták a babákat a szülészeten, de nekem rugdalózót hoztak, és punkosra fésülték a hajam. Én voltam a nővérek kedvence :)
2014. febr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Szia. Én 4520 grammos és 54 centis babát szültem. Könnyű volt első baba kb 6 óra alatt meglett.

Nekem 3,5 kilósra saccolták mégis 1 kilóval több lett. A méréseknek nem lehet hinni.

2014. febr. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok és természetesen szültem. Amúgy meg szülni természetesen. Sok sikert.
2014. febr. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!