Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 34 hetesen 2100-as méhszájjal,...

34 hetesen 2100-as méhszájjal, kicsit meszes méhlepénnyel, sok keményedéssel meddig húzhatom?

Figyelt kérdés
A pihenésen kívül még mit javasolnátok, hogy legalább a 37. hétig bent maradjon a baba?
2009. dec. 10. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Akár végig is. Szedjél több magne B6-ot. Ne aggódj, akivel én együtt terhes voltam, a 34. héten elment a nyákdogója és a 38. héten mikor utoljára beszéltünk még egyben voltak. Én már a 28. héttől rengeteget keményedtem és nagyon sok jóslóm volt mégis végig kihúztam.

Minden jót!

2009. dec. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én ilyen adatokkal túlhordtam 8 napot.

Pihenj, feküdj sokat, de azért napjában fél órát sétálj is a friss levegőn, és nem lesz semmi baj:-)

2009. dec. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lányok! Nagyon szépen köszönöm a válaszokat és a megnyugtatást! Minden jót Nektek és jó babázást!(-:
2009. dec. 11. 06:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!