Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A rendes fájások is keményedés...

A rendes fájások is keményedéssel járnak? Létezik, hogy ennyi ideje vajúdok?

Figyelt kérdés

A jóslónál is keményedéseket, de tegnaptól más fájásokat érzek, mint eddig. Fokozatosan keményedik, közben elkezd a derekamból sugározni a hasamba és a combomba a fájdalom, ilyenkor székelési ingert is érzek. Rendesen kitart egy percet és más, élesebb, mint a jósló. Tegnap kb. egy-másfél óráig 5-6 percenként volt, aztán ritkult, estére pedig csak a keményedések maradtak.Éjjel is éreztem párszor, aztán ma is többször, volt hogy sűrűbben.Reggel nst-nfolymatosan felment olyan 70-80-ig a méhtevékenység és ilyenkor a picim szíve mindig kicsit lassult. A dokim annyit mondott rá, hogy jó. Áramlás rendben, méhszájamat szerdán nézi.

A picim le van lassulva már vagy 3 napja.

Mikor lesz ebből már szülés? Most amit érzek rendes fájás? Létezne, hogy tegnaptól szép lassan vajúdok?

40+5 hetes


2009. okt. 19. 15:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

El foglak keseríteni, még nem vajúdsz.

Ezek egyértelműen jóslók, jönnek-mennek.

A rendes fájások nem múlnak, én is túlhordtam, és nekem is voltak ilyenek, mindenesetre nyilván tágulsz, én így tágultam egy ujjnyit.

Ha közeledik a szülés, nekem azt mondta a szülésznőm, onnan ismered meg, h nem szűnik, meleg vízre, pihenésre, nagyjából rendszeres lesz, ha elkezdi, már nem fogsz tudni aludni tőle, egyre fájdalmasabb lesz. Ha egy órája már legalább 5 percesek, akkor irány a kórház!

2009. okt. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy beindultak a kezdeti fájdalmak. Én a helyedben felhívnám az orvosom, valószínűleg be fog hívni. A szülés elég sokáig eltarthat, anyukám is hasonlóképpen kezdett vajúdni velem, mint amilyenek most a te fájdalmaid. Nekem egyik pillanatról a másikra erős hányingerem lett, és rögtön "belecsaptunk a lecsóba", délután indult meg, estére már meg is voltunk.

Szóval, hívd az orvosod, lehet, hogy hamarosan a kezedben tarthatod a picit!

Sok sikert! Szurkolok!


És majd írj, hogy mit mondott!

2009. okt. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!