Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzés-ez így...

Szülés utáni vérzés-ez így normális?

Figyelt kérdés

Szülés után 2 hétig volt rendes vérzésem, azóta viszont már 3 hete inkább csak picit véres/rózsaszínes folyás. Másnak is volt ilyen? Miért tart ilyen sokáig ez a nagyon enyhe vérzés?

Az előző szülésem után is sokáig véreztem, de ott egyenletesen csökkent a mennyiség, nem volt a végén ilyen hosszú alig-vérzés.


2014. febr. 20. 13:40
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt, sőt, utána még egyszer egy nagyobb hullám is jött, és a 8. hétre múlt el teljesen.
2014. febr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem is így volt aztán ujbol megindult. Teljesen természetes.
2014. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gondolom, az sem segít, hogy a 2 éves lányomat is muszáj néha emelgetni... Vagy nem ezen múlik?
2014. febr. 20. 13:49
 4/7 anonim ***** válasza:
nem ezen mulik, sokaknak kell emelgetni.
2014. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a 3. héten múlt el a vérzésem, 1 hétig csak barnáztam, azóta semmi. Ja, és én is emelgetem a 2,5 éves lányomat is.
2014. febr. 20. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, sokáig elég volt egy tisztasági, aztán zutty. Megint megindult. Szóval nem csökkent egyenletesen. Szerintem teljesen normális az is, ami nálad van.
2014. febr. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
kb. mint az elsőnek. azt hittem, már elmúlik 3 hét után, milyen szuper már, erre jött egy egy hetes löket, amikor már azt hittem, valami bajom van :) de nem, persze. szóval kb. bármi normális, ami nem fekete, és nem nagyon büdös.
2014. febr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!