Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utáni vérzés, ez normális?

Szülés utáni vérzés, ez normális?

Figyelt kérdés

Tegnap volt 3hete hogy szültem. Még van vérzésem, viszont már 3x előfordult (múlt hét elején, hétvégén, és tegnap), hogy egész nap nem volt vérzésem. Már azt hittem ennyi volt, elmúlt végre, erre másnap megint van vérzés. Normális ez, hogy már több napon is nem volt vérzésem, aztán megint? Ez mire utalhat? Esetleg arra, hogy hamarosan eláll a vérzés? Vagy ne áltassam magam ezzel?


Köszönöm.


2013. aug. 27. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
6hét gyermekágyas időszakban ez teljesen normális!
2013. aug. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is így volt. Egy hétig "normál", erősebb vérzésem volt. Aztán egy hétig gyenge alig alig volt. Utána pedig egy két hétig úgy munt ahogy leírtad.

Szóval lehetséges hogy azt jelzi.ez, hogy lassan itt a vége. :)

2013. aug. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hete van így. Hol több, hol kevesebb. Habár gondolom a mensi is bejátszott már, meg a szoptatás alatt szedhető fogamzásgátló...

És megmondom őszintén, már baromira unom. :(

2013. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak nekem volt itt ilyen nagy szerencsém?? :)

Nekem szülés után 2 hétig volt vérzésem,kb 5-6 napig erős volt,ahhoz kellett a Tena Lady betét,aztán szépen csökkent és csökkent a mennyiség.Aztán elállt,és azóta még menzeszem sem volt.

Egyébként kedves kérdező,nem kell megijedni,a 6 hetes gyermekágyas időszakban minden normálisnak mondható,még az erőteljes vérzés is,hiszen tisztulsz.De szerintem ez ami neked van azt jelzi,hogy hamarosan el fog állni.


4 hós fiú anyukája

2013. aug. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó nem csak neked volt ilyen szerencséd, második szülésemnél első 4 napban kellett tenna, majd 3 napig elég volt a sima betét, és onnantól elmúlt.
2013. aug. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, hogy napokig csak minimális barna folt, elég lett volna egy tisztasági, aztán egyszercsak megint megindult úgy, hogy a normál eü betét épphogy elbírta.

Szerintem reménykedhetsz, hogy lassan vége.

2013. aug. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem már ez az ötödik hét hogy még mindig vérzek.

És nekem is hol több hol kevesebb de olyan is volt hogy egész éjszaka nem volt semmi.

Őszintén szólva már nagyon unom!

2013. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!